Účtovník - skvelá ponuka

EMPIRIA

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ASAP
850 - 1 000 EUR/mesiacplatové ohodnotenie podľa praxe pri juniorovi 850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie pohybov registračných pokladní
- vystavovanie a účtovanie režijných faktúr
- archivácia dokladov
- kontrola
- administratívne práce

- pravidelné zvyšovanie platu, koncoročné odmeny
- zaučenie starším kolegom, pravidelné vzdelávanie
- práca v mladom kolektíve
- stravovanie zabezpečené priamo v areály
- stabilná a rozvíjajúca sa firma, sociálne istoty
- vhodné aj pre absolventov

Prosím, pošlite nám Váš profesný životopis! Sľubujeme, že si ho starostlivo prečítame a posúdime. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať a následne Vás pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie, obchodná akadémia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného človeka s pozitívnym myslením, schopného samostatne a zodpovedne pracovať, pri tejto práci je samozrejmosťou spoľahlivosť, diskrétnosť a presnosť.

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3853752  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac