Vodič C, Nitra - skvelá ponuka

EMPIRIA

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
platové ohodnotenie 900 € v hrubom+ diéty + koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás šoférovanie a chcete byť každý deň aj víkend doma?
V tom prípade je táto práca pre Vás.
Prijmeme vodiča na vedenie vozidla nad 3,5 t na rozvoz tovaru v Nitre a Nitrianskom kraji , vyplňovanie dokladov, starostlivosť o čistotu vozidla.

Ponúkame Vám:
- pracovnú dobu od 7:00 do 15:30 hodiny+ prípadné nadčasy preplatené
- jazdu začínate aj končíte v Nitre na Knappovej ulici - Dolné Krškany
-podporu a zaučenie služobne staršieho kolegu
- pravidelný finančný príjem, základný plat +diéty v zmysle zákona +koncoročné odmeny
- možnosť nákupu tovaru za mimoriadne priaznivé zamestnanecké ceny
- pravidelné celofiremné podujatia
- príjemné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou

Budeme sa tešiť ak nám pošlete Váš životopis e-mailom. Ak máte vodičský typ typu C a platné doklady, určite Vám zavoláme, aby sme si vzájomne zodpovedali základné otázky a dohodli si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

- kvalifikačná karta vodiča
- tachografová karta
- platné psychotesty
- zdravotná spôsobilosť
- samostatnosť a zodpovednosť

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3715447  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové ohodnotenie 900 € v hrubom+ diéty + koncoročné odmeny