Predajca - dizajnér kúpeľňového štúdia Banská Bystrica, vhodné pre absolventa

EMPIRIA

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou ASAP
platové ohodnotenie 750 € pri juniorovi + mesačné príplatky do výšky 250 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi dizajn a nebojíte sa predávať? Dokážete počúvať a radi komunikujete s ľuďmi? Už ráno sa budíte s úsmevom?
Zodpovedali sa na väčšinu otázok "áno"? Práve hľadáme nového kolegu. Prídite medzi nás, príďte do nášho kolektívu!
Čo Vás čaká?
-predaj a aktívne oslovovanie zákazníkov
-prezentácia sortimentu a technické poradenstvo zákzaníkom
- navrhovanie dizajnu kúpeľne
- spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe
- vytváranie a spracovanie cenových ponúk jednotlivých projektov

Čo Vám ponúkame?
Práca v stabilnej spoločnosti (27 rokov na trhu)
Možnosť realizovať sa pri otvorení novej vzorkovne kúpeľňového štúdia v Banskej Bystrici
Sociálne istoty, stravovanie priamo vo firme, pravidelné celofiremné podujatia s dobrým jedlom a zábavou
Základný plat+ odmena za obrat+koncoročná odmena
Prehodnocovanie platu podľa znalostí (junior, senior, expert)
Práca v mladom a priateľskom kolektíve
Príjemné pracovné prostredie, dobrá pracovná doba
Odborné zaškolenie a pravidelné školenia

Sme slovenská 27 ročná firma, ktorá sa zaoberá veľkoobchod v oblasti voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-príjmné vystupovanie
-proaktívny a vľúdny prístup
-vysoká lojalita
-spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3486991  Dátum zverejnenia: 7.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové ohodnotenie 750 € pri juniorovi + mesačné príplatky do výšky 250 €