Marketingový manažér (vhodné aj pre absolventa)

EMPÍRIA

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
880

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si stvorený pre marketing?
Nechýbajú Ti organizačné schopnosti?
Máš pozitívny vzťah k sociálnym sieťam?
Dokážeš zapáliť ľudí pre svoj nápad a následne ho zrealizovať?
Dokážeš doviesť svoj nápad do úspešného konca?
Ak dokážeš odpovedať „áno“ na väčšinu týchto otázok, potom hľadáme práve teba.
Čo budeš mať na starosti?
Správu a rozvíjanie vernostného programu.
Organizovanie školení a podujatí.
Pracovať budeš s dodávateľmi rovnako ako aj odberateľmi.
Tvoja práca môže pokračovať komplexným zastrešením všetkých aktivít od marketingového plánu až po riadenie marketingového oddelenia.

-stabilný finančný príjem, pravidelné aj mimoriadne odmeny
-prehodnocovanie platu zodpovedajúce progresu v práci
- práca v mladom kolektíve a dobrej atmosfére
- možnosť nadviazať na rozbehnuté, úspešné akcie
- výhodný nákup tovaru za mimoriadne priaznivé zamestnanecké ceny

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Vás, že Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-pozitívny prístup a optimistické naladenie
-schopnosť pracovať s excelom, kontingenčné tabuľky
- komunikačné predpoklady pre vedenie obchodného rozhovoru
- skúsenosť s online marketingom
- schopnosť pokračovať v rozbehnutých projektoch

Sme slovenská 27 ročná firma, ktorá sa zaoberá veľkoobchodom v oblasti voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pavol Maráček - EMPIRIA
Priemyselná 12
921 01 Piešťany
ID: 3387972   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   880