Predajca - dizajnér kúpeľňového štúdia Trenčín

EMPIRIA

Sedličná 3057, 913 11 Trenčianske Stankovce, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj
- Prezentácia sortimentu a poradenstvo klientom
- Navrhovanie dizajnu kúpeľne
- Spracovanie požiadaviek a vyhotovenie vizualizácie v 3D programe
- Vytváranie a spracovanie cenových ponúk jednotlivých projektov

- Práca v zabehnutej pobočke v Trenčianskych Stankovciach s vynovenými kójami
- Práca v stabilnej spoločnosti(26 rokov na trhu)
- Sociálne istoty, stravovanie priamo vo firme, pravidelné celofiremné podujatia s dobrým jedlom a zábavou
- Základný plat + odmena za obrat+ koncoročná odmena
- Pravidelné prehodnocovanie platu
- Práca v mladom a priateľskom kolektíve
- Príjemné pracovné prostredie, dobrá pracovná doba
- Odborné zaškolenie a pravidelné školenia

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a motivačným listom v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected].
Všetky životopisy si starostlivo prečítame a zvážime. Úspešných uchádzačov budeme kontaktovať na dohodnutie termínu osobného stretnutia.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné, reprezentatívne vystupovanie
- Obchodné zručnosti a ochota pomôcť zákazníkom
- Vysoká lojalita
- Spoľahlivosť, presnosť, technické myslenie
- Schopnosť učiť sa nové veci

Sme slovenská firma, ktorá je na trhu od roku 1991 a zaoberáme sa veľkoobchodom v oblasti: voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.
Sme EMPIRIA - srdce Vášho domova.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3303268  Dátum zverejnenia: 6.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa praxe a skúseností