Lektor - anglický, nemecký alebo slovenský jazyk

EMPIRE SK s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
8 - 18 EUR/hod.nástupná hodinová mzda od 8€ - 18€/ hodina, v závislosti od skúseností s výučbou, náročnosti vyučovacej hodiny a dodatočné bonusy podľa počtu odučených hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu kontinuálneho rastu našej spoločnosti hľadáme kolegov na novootvorené lektorské pozície. Tvojou pracovnou náplňou bude:
- výučba nemeckého, anglického
- znalosť iného jazyka (ruského, francúzskeho, španielskeho výhodou)
- práca u klienta, v priestoroch jazykovej školy Empire alebo online
- aktívny podiel na tvorbe výučbových modulov

- časová flexibilita – kurzy budeš viesť v časoch, v ktorých ti to dovolí tvoj školský rozvrh, resp. pracovný čas.
- možnosť výučby aj online
- naša podpora – máme prepracovanú organizáciu kurzov a vlastný informačný systém.
- starostlivé zaučenie
- pracovná skúsenosť, ktorá ti výrazne zvýši šance pri hľadaní zamestnania po ukončení vysokej školy. Desiatky lektoriek/ov si aj vďaka praxi vo Empire našli zamestnanie, v ktorom sú spokojné/í.
- priateľský kolektív a ústretový prístup manažmentu

V prípade, že vás táto ponuka zaujala, pošlite nám prosím vaše CV. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o našej spoločnosti a benefitoch, prípadne o ďalších pracovných ponukách v ostatných regiónoch, prosím navštívte našu webstránku www.empire-skola.sk. Vzhľadom k vysokému počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky podmienky a budú vybraní za účelom osobného kontaktovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predmet, ktorý chceš učiť, študuješ, alebo si študoval/la na jednej z vysokých škôl
Si motivovaný/á získať skúsenosti vo výučbe cudzieho jazyka
Si iniciatívny/a a zaujímajú ťa nové trendy vo vzdelávaní
Si komunikatívny typ a učivo vysvetlíš aj žiakom, ktorí k predmetu nemajú zatiaľ pozitívny vzťah

O spoločnosti EMPIRE:

• Založená v roku 2004
• Líder v inovatívnom vzdelávaní jazykov a zručností
• Programy vyučované licencovanými „edutainment“ metódami
• V súčasnosti pôsobenie v SR a ČR
• 3 vlastné pobočky (BA, KE a Praha)
• Viac ako 10.000 študentov ročne
• Vlastná sieť licencovaných centier v SR a ČR
• Viac ako 150 lektorov
ID: 3847852  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.