Lektor - španielský jazyk │nemecký jazyk │anglický jazyk

EMPIRE SK s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
7,5 - 10 EUR/hod.priemerná lektorská sadzba 9,50€/vh - v závislosti od skúseností s výučbou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu kontinuálneho rastu našej spoločnosti hľadáme kolegov na novootvorené lektorské pozície. Vašou pracovnou náplňou bude:
- výučba nemčiny│angličtiny interaktívnym spôsobom
- práca v moderných priestoroch jazykovej školy Empire ako aj u významných medzinárodných firemných klientov
- aktívny podiel na tvorbe výučbových modulov

- kompletné zaškolenie do metódy Direktes Deutsch│Direct method for English
- spolupráca s kolektívom metodikov pre jednotlivé kurzy
- priateľský kolektív a ústretový prístup manažmentu
- stabilný celoročný príjem
- možnosť plateného voľna podľa vlastných potrieb (len FT)
- možnosť profesného lektorského rastu
- osobné ohodnotenie formou príplatkov

V prípade, že vás táto ponuka zaujala, pošlite nám prosím vaše CV aj s motivačným listom na adresu: [email protected]. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o našej spoločnosti a benefitoch, prípadne o ďalších pracovných ponukách v ostatných regiónoch, prosím navštívte našu webstránku www.empire-skola.sk. Vzhľadom k vysokému počtu záujemcov si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky podmienky a budú vybraní za účelom osobného kontaktovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Perfektná španielčina / nemčina/angličtina slovom aj písmom
Ďalší jazyk (francúzština/ruština) je výhodou
Pobyt v španielsky / nemecky /anglicky hovoriacej krajine je výhodou
Otvorenosť novým metódam výučby
Proaktívny prístup a prínos vlastných podnetov do výučby
Časová flexibilita

O spoločnosti EMPIRE:

• Založená v roku 2004
• Líder v inovatívnom vzdelávaní jazykov a zručností
• Programy vyučované licencovanými „edutainment“ metódami
• V súčasnosti pôsobenie v SR a ČR
• 3 vlastné pobočky (BA, KE a Praha)
• Viac ako 10.000 študentov ročne
• Vlastná sieť licencovaných centier v SR a ČR
• Viac ako 150 lektorov
ID: 1269059  Dátum zverejnenia: 5.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 - 10 EUR/hod.priemerná lektorská sadzba 9,50€/vh - v závislosti od skúseností s výučbou