Lektor/-ka anglických a nemeckých krúžkov

EMPIRE Kids s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
18.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
9 - 12 EUR/hod.8-12€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád spíkuješ či šprechuješa? Máš pozitívny vzťah k deťom? Si kreatívny, dynamický, samostatný a spoľahlivý? Máš záujem pracovať v medzinárodnej vzdelávacej inštitúcii s inovatívnym prístupom ku vzdelávaniu? Tak potom hľadáme práve teba.
Sme spoločnosť s niekoľkoročnou praxou v organizovaní krúžkov a letných táborov pre deti vo veku 3-12 rokov. V našom portfóliu ponúkame aj licencované projekty zamerané na vzdelávanie detí prostredníctvom angličtiny Wattsenglish, Lego kociek a vedeckých experimentov, ktoré prinášame na Slovensko. Ide o inovatívne vzdelávacie programy zamerané na prírodné vedy, technológiu, inžinierstvo a matematiku, ktoré sú deťom sprostredkované zaujímavým a vysoko praktickým spôsobom.

Wattsenglish-
-Vyučovanie angličtiny prostredníctvom licencovanej metódy WattsEnglish® pre deti v Centre kreatívneho vzdelávania (na Martinčekovej 13, Ružinov), v materských školách a základných školách po celej Bratislave a jej predmestiach. Ako učiteľ budete učiť deti vo veku 3-12 rokov (skupiny do 10 detí)
- Vyučovanie individuálnych hodín
- Participácia na rôznych podujatiach a oslavách narodenín
- Vykonávanie demo lekcií pre potenciálnych klientov
- Príprava jednotlivých hodín
- Účasť na mesačných stretnutiach zamestnancov
- Teambuildingy
- Byť súčasťou pozitívnej, tvorivej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilný príjem v priebehu celého roka - fixný časový harmonogram pre celý semester /
rok na základe dohody
- Skvelá príležitosť získať skúsenosti s výučbou detí vo veku 3-14 rokov
- Možnosť vyučovať metódou Wattsenglish

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť sa venuje aj organizovaniu denných a pobytových táborov v Bratislave, Trnave, Trenčíne a v Žiline a iným animátorským aktivitám pre deti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3572946  Dátum zverejnenia: 25.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 - 12 EUR/hod.8-12€