Account manažér pre korporátny segment

EMPIRE jazyková škola

Miesto práce
Vajnorská 100/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, vyjednávanie a komunikácia s potenciálnymi klientmi
• príprava cenových ponúk, podkladov pre výberové konania, prezentácie
• vedenie obchodných jednaní s klientmi a partnermi
• zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky v korporátnom segmente
• návrh a realizácia aktivít na podporu predaja
• starostlivosť o existujúcich klientov podľa stanoveného systému starostlivosti, riešenie klientskych požiadaviek v korporátnom segmente
• aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
• aktívne rozširovanie obchodných príležitostí u existujúcich klientov
• príprava podkladov na fakturáciu klientom
• analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
• aktívna účasť na poradách obchodného oddelenia
• pravidelné reportovanie, prezentácia výsledkov a trendov nadriadenému
• ostatné činnosti podľa požiadaviek nariadeného

- príjemné pracovné prostredie
- možnosť profesijného rastu
- jazykové kurzy zdarma

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• minimum 2 roky pracovných skúseností na pozícii junior account manažér, junior sales manažér, office manažér
• prednostne kandidát so skúsenosťami s prácou v oblasti predaja a poskytovania služieb (hotely, reklamné agentúry...)
• Komunikatívnosť, prezentačné zručnosti
• Vyjednávacie zručnosti
• Orientácia na výsledok
• Príjemné vystupovanie
• Organizačné schopnosti
• Silný vzťah ku klientskému servisu
• Schopnosť pracovať systematicky
• Zvládnutie a riešenie problémových situácii s klientami
• Pozitívny vzťah a skúsenosť z oblasti vzdelávania výhodou

O spoločnosti EMPIRE:

• Založená v roku 2004
• Líder v inovatívnom vzdelávaní jazykov a zručností
• Programy vyučované licencovanými „edutainment“ metódami
• V súčasnosti pôsobenie v SR a ČR
• 3 vlastné pobočky (BA, KE a Praha)
• Viac ako 10.000 študentov ročne
• Vlastná sieť licencovaných centier v SR a ČR
• Viac ako 150 lektorov

Adresa spoločnosti

EMPIRE SK s. r. o. Prevádzka EMPIRE jazyková škola
Vajnorská 100/A
831 04 Bratislava
ID: 3155542   Dátum zverejnenia: 9.8.2017