Privítame pracovitého regionálneho supervízora/rku pre stredné Slovensko

empea, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou - ideálne 1. apríl 2023
1 050 EUR/mesiac+ 320 eur kvartálna odmena pri splnení cieľov pri živnosti adekvátne navýšenie o odvodovú časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Supervízor/ka je zodpovedný/á za nábor a koordinovanie merchandiserov a vykonávanie dohľadu nad realizáciou servisu a aktivít vo zverenom regióne.
Zabezpečuje plynulý chod a plánovanie servisov pre klientov ako aj vykonávanie zmien v regióne. Pravidelne komunikuje s tímom merchandiserov s cieľom obojstrannej výmeny informácií.
Priebežne školí tím a operatívne rieši problémy so zástupcami klienta. Pravidelne komunikuje s projektovým manažérom, s personálnym oddelením a IT oddelením v centrále spoločnosti.
Zabezpečuje spracovanie údajov v informačnom systéme (IS) spoločnosti. Participuje na zdokonaľovaní procesov. Proaktívne pristupuje k riešeniu nedostatkov.

Ponúkame ti:
- zaujímavú prácu v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť kvartálnych odmien
- firemné akcie – team building
- podpora zo strany IT (mobilný telefón + tablet)
- služobný automobil (ŽL vlastný automobil s preplácaním km)

Pracovný pomer je na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou

- komunikatívnosť na vysokej úrovni, príjemné vystupovanie
- orientácia na zákazníka
- analytické myslenie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť a časová flexibilita
- ochota učiť sa a vzdelávať
- zodpovednosť, veľmi dobré rozhodovacie schopnosti
- schopnosť pohotovej reakcie na vzniknuté situácie a riešenia problémov
- ochota pracovať 3 dni v teréne a 2 dni v administratíve
- odolnosť voči stresu, tímový duch
- aktívny vodič, vodičský preukaz B

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4782186  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac