Obchodný zástupca pre Nové Zámky, Levice, Komárno

empea, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ prémie podľa plnenia stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si srdcom aj dušou obchodník a hľadáš novú výzvu, máme ju práve pre teba!

Ponúkame ti možnosť stať sa posilou pre náš obchodný tím pre zdieľaných klientov v oblasti retailu.

Byť súčasťou nášho tímu ti dá možnosť pre osobný rozvoj, rozvoj obchodníckych zručností a ďalšie benefity.

Náplň práce a zodpovednosti OZ:
1. Navštevuje stanovené prevádzky a podieľa sa na vybudovaní distribúcie.
2. Je zodpovedný za realizáciu obchodných aktivít vo zverenom regióne.
3. V spolupráci s area manažérom identifikuje a využíva predajné príležitosti pre danú kategóriu.
4. Získava a buduje dôveru zákazníka pre obchodnú spoluprácu.
5. Požiadavky a priority zákazníka rieši včas, efektívne a s priamou orientáciou na zákazníka.
6. Aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu s cieľom zdieľať informácie s area manažérom a so zvyškom tímu.

Firemná kultúra s dôrazom na otvorenosť, tímovú spoluprácu a neformálne vzťahy.
Samostatná a zodpovedná práca.
Práca pre zaujímavých klientov.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Profesionálne zaškolenie a tréningy s dôrazom na predajné, vyjednávacie a komunikačné zručnosti a schopnosti.
Možnosť zdokonalenia osobných a profesionálnych zručností.
Služobný automobil, mobilný telefón a/alebo tablet.

Informácie o výberovom konaní

Táto pracovná pozícia je zástupom za dlhodobú PN.
Vo Vašej reakcii, prosím, uveďte:
1. predpokladaný termín nástupu
2. formu pracovného pomeru (dohoda alebo živnosť).
Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakciu na našu ponuku práce. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výhodou je ovládanie maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni
Schopnosť komunikovať so zákazníkom a budovať obchodné vzťahy.
Nadšenie, samostatnosť, flexibilita, pozitívny prístup, orientácia na výsledok, znalosť regiónu.
Prax na obdobnej pozícii a vôľa učiť sa nové veci.
Vytrvalosť a motivácia pri dosahovaní cieľov.
Bežný užívateľ mobilných zariadení založených na Android.
Uchádzač musí byť aktívny a skúsený vodič.

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4781585  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac