Hunter - akvizítor HoReCa+Retail pre západné a stredné Slovensko

empea, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ mesačné odmeny do výšky 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš reprezentovať známe značky a hľadať pre ne nové predajné miesta?
Ponúkame ti práve túto možnosť, pretože posilňujeme náš obchodný tím.

Čo je náplňou práce huntera - akvizítora?
Vyhľadáva nové predajné možnosti a nové miesta predaja.
Podieľa sa na vybudovaní distribúcie.
Je zodpovedný za realizáciu obchodných aktivít vo zverenom regióne.
Hľadá a aktívne buduje vzťahy s novými zákazníkmi.
Získava a buduje dôveru zákazníka pre obchodnú spoluprácu.
Požiadavky a priority zákazníka rieši včas, efektívne a s priamou orientáciou na zákazníka

Firemná kultúra s dôrazom na otvorenosť, tímovú spoluprácu a neformálne vzťahy.
Samostatná a zodpovedná práca.
Práca s prestížnou medzinárodnou značkou s tradíciou.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Vysoko-profesionálne zaškolenie a tréningy s dôrazom na predajné, vyjednávacie a komunikačné zručnosti a schopnosti.
Možnosť zdokonalenia osobných a profesionálnych zručností.
Služobný automobil, mobilný telefón a tablet.

Informácie o výberovom konaní

Vo Vašej reakcii uveďte:
1. predpokladaný termín nástupu
2. formu spolupráce (pracovný pomer alebo živnosť).

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakciu na našu ponuku práce. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aktívny vodič

Schopnosť komunikovať so zákazníkom a budovať obchodné vzťahy.Nadšenie, samostatnosť, flexibilita, pozitívny prístup, orientácia na výsledok, znalosť regiónu.Prax na obdobnej pozícii a vôľa učiť sa nové veci.Vytrvalosť a motivácia pri dosahovaní cieľov.Bežný užívateľ mobilných zariadení založených na Android.Uchádzač musí byť aktívny a skúsený vodič. Ideálne bydlisko uchádzača je Nitra a okolie.

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Horváthová
E-mail: poslať životopis
ID: 4728133  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac