Obchodný zástupca - Sezónny akvizítor - 6 mesačný pracovný kontrakt

empea, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiac+ mesačné odmeny až do výšky 200 EUR podľa plnenia stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si srdcom aj dušou obchodník a hľadáš novú výzvu, máme ju práve pre teba !
Chceš reprezentovať najznámejšiu značku zmrzliny ALGIDA na svete a hľadať pre ňu nové predajné miesta ?
Ponúkame ti práve túto možnosť, pretože pre letnú sezónu 2022 posilňujeme náš obchodný tím.

Náplň práce a zodpovednosti akvizítora:
1. Stará sa o existujúcich zákazníkov, realizuje obchodné návštevy podľa plánov, rieši požiadavky, komunikuje v rámci všetkých partnerov vrátane Algidy, logistického partnera HOSA f. a empea.
2. Vyhľadáva nové predajné možnosti a nové miesta predaja vo svete zmrzliny.
3. Podieľa sa na vybudovaní distribúcie najznámejšej značky zmrzliny na svete.
4. Je zodpovedný za realizáciu obchodných aktivít vo zverenom regióne.
5. V spolupráci s projekt manažérom identifikuje a využíva predajné príležitosti pre danú kategóriu.
6. Hľadá a proaktívne buduje formálne aj neformálne vzťahy s novými zákazníkmi.
7. Získava a buduje dôveru zákazníka pre obchodnú spoluprácu.
8. Požiadavky a priority zákazníka rieši včas, efektívne a s priamou orientáciou na zákazníka.
9. Aktívne sleduje a reportuje situáciu na trhu s cieľom zdieľať informácie s projekt manažérom a so zvyškom tímu.

Firemná kultúra s dôrazom na otvorenosť, tímovú spoluprácu a neformálne vzťahy.
Samostatná a zodpovedná práca.
Práca s prestížnou medzinárodnou značkou s tradíciou.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Vysoko-profesionálne zaškolenie a tréningy s dôrazom na predajné, vyjednávacie a komunikačné zručnosti a schopnosti.
Možnosť zdokonalenia osobných a profesionálnych zručností.
Služobný automobil, mobilný telefón a tablet.

Informácie o výberovom konaní

Obsadzujeme 1 pracovnú pozíciu pre nasledovné okresy:
Senica, Skalica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča

Vo Vašej reakcii uveďte:
1. predpokladaný termín nástupu / ideálne 1. marec
2. formu spolupráce (pracovný pomer alebo živnosť).

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakciu na našu ponuku práce. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy alebo telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Schopnosť komunikovať so zákazníkom a budovať obchodné vzťahy.
Nadšenie, samostatnosť, flexibilita, pozitívny prístup, orientácia na výsledok, znalosť regiónu.
Prax na obdobnej pozícii a vôľa učiť sa nové veci.
Vytrvalosť a motivácia pri dosahovaní cieľov.
Bežný užívateľ mobilných zariadení založených na Android.
Uchádzač musí byť aktívny a skúsený vodič.

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4238174  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac