Plnič predajných automatov

empea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
hrubá mzda 900 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie plnenia predajných automatov spoločnosti RAJO:
Preberanie tovaru v centrálnom sklade
Manipulácia s tovarom RAJO zo skladu k zákazníkovi, resp. poškodené produkty od zákazníka na uznanie reklamácie
Naplnenie automatu , kontrola automatu, vyčistenie výdajného miesta automatu
Používanie zverených reportovacích pomôcok (PDA, mobilný telefón s aplikáciou LIMIGO, MS Excel)
Samostatná príprava trasy podľa zadaných podkladov
Inventúra skladu produktov RAJO , evidencia poškodených produktov pre reklamačný proces
Sanitácia prideleného auta a miesta skladovania výrobkov RAJO
Účasť na pravidelných školeniach
Iné činnosti podľa pokynov nadriadeného predovšetkým v období prázdnin a školského voľna
Administratíva a reporting

Miesto výkonu práce: Bratislava a blízke okolie

práca v stabilnej spoločnosti
mladý a priateľský kolektív

Ďakujeme všetkým uchádzačom za reakciu na našu ponuku, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov prostredníctvom e-mailovej správy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz skupiny B je nevyhnutný - uchádzač musí byť aktívny a skúsený vodič.
Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve je nevyhnutný (vybavenie možné po uzavretí zmluvy)
Prax na podobnej pozícii je vítaná.
Ovládanie základov práce s PC, najmä MS Excel, pozitívny vzťah k mobilným technológiám.
Ďalšie požiadavky: logické myslenie, zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, tímový duch, odolnosť voči stresu, flexibilita, pozitívny prístup, fyzická zdatnosť.

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3762153  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hrubá mzda 900 €/mesiac