IT analytik

empea, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
hrubá mzda 1000 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s firemnou aplikáciou.
Práca s SQL databázou.
Analýzy v programe MS Excel, reporting.
Agenda strediska podľa pokynov nadriadeného.
Správa užívateľských zariadení (mobily, tablety, PC).

Mladý a priateľský kolektív
Pitný režim
Flexibilný pracovný čas

Ak poznáš prácu s kontingenčnými tabuľkami a pokročilé funkcie (napr. IF, VLOOKUP), hľadáme práve TEBA.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov prostredníctvom e-mailovej správy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Používateľská znalosť MS Excel na úrovni EXPERT je pre uchádzača nevyhnutná (kontingenčné tabuľky, pokročilé funkcie napr. VLOOKUP atď).
Znalosť SQL selectov vítaná.
Pozitívny vzťah k výpočtovej technike a mobilným zariadeniam.
Záujem o novinky v IT a mobilných technológiách.
Samostatnosť, flexibilita, asertivita, zodpovedný a pozitívny prístup, analytické myslenie.
Precíznosť, systematickosť, team spirit.

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3743695  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hrubá mzda 1000 €/mesiac