Obchodný zástupca pre HORECA pre Bratislavský kraj

empea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
hrubá mzda 800 €/mesiac + individuálne prémie podľa plnenia stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca zabezpečuje pravidelné návštevy prevádzok v Bratislavskom kraji:
- starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne, budovanie obchodných vzťahov
- komunikácia s manažérmi a vedúcimi na prevádzkach
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- tvorba objednávok
- monitoring predajní
- prezentácia, propagácia a predaj výrobkov
- riešenie reklamácií
- administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu - reporting
Zastupuje Maspex Slovakia Trade s.r.o., značku Relax.

služobné vozidlo, tablet/mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Vo Vašej odpovedi uveďte:
1. predpokladaný termín nástupu;
2. či preferujete pracovný pomer alebo živnosť.

Ďakujeme všetkým záujemcom za reakciu na našu ponuku, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, pozitívny prístup, orientácia na výsledok, znalosť regiónu, skúsenosti s prácou v predaji a vedení obchodného rokovania.
Uchádzač musí byť aktívny a skúsený vodič.
Preferujeme uchádzačov, ktorých bydlisko je v Bratislavskom kraji.

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3737012  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hrubá mzda 800 €/mesiac + individuálne prémie podľa plnenia stanovených cieľov