Personalista/mzdový účtovník

empea, s.r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
hrubá mzda : 850 €/mesiac + individuálne prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie personálnej a mzdovej agendy spoločnosti a kompletné administratívne zastrešenie všetkých procesov na oddelení HR:
• Kompletný pracovno-právny servis:
zabezpečenie celého administratívneho procesu - vznik PP, priebeh a zmeny PP, skončenie PP, evidencia dochádzky zamestnancov, evidencia zamestnancov zamestnaných prostredníctvom ADZ (evidencia, dochádzka), práca v HR informačnom systéme Pohoda, RLFO (prihlášky, odhlášky, zmeny, prerušenia) do poisťovní, vrátane dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru (všetky typy) – vznik, skončenie, dodatky, dochádzka, BVČ nahlasovanie a evidencia (zdravotné poisťovne), pravidelný aj nepravidelný príjem.
• Kompletné spracovanie mzdovej agendy:
podklady pre mzdy a ich výpočet na základe dochádzky, mesačné výkazy, ELDP, RZD, exekučné zrážky, cestovné príkazy, diéty, stravné lístky.
• Fakturácia (evidencia, nahrávanie do systému a kontrola), vystavovanie a kontrola zmlúv s dodávateľmi.
• Komunikácia so štátnymi inštitúciami.
• Reporting podľa potreby.

mladý a priateľský kolektív,
stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
možnosť využívať home office
flexibilný pracovný čas

Pracovné miesto je obsadzované na obdobie zastupovania počas trvania materskej a rodičovskej dovolenky.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakciu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
POHODA - základy

Prax na obdobnej pozícii a znalosť programu POHODA výhodou.
Samostatnosť, flexibilita, asertivita, zodpovedný a pozitívny prístup.
Výborné komunikačné a organizačné zručnosti.
Precíznosť, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu.
Systematickosť, team spirit.

Agentúra sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Trstínska 9
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Blažeková
Tel.: +421948367942
E-mail: poslať životopis
ID: 3571340   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   hrubá mzda : 850 €/mesiac + individuálne prémie