Obchodný zástupca pre maloobchodnú sieť

empea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca pre maloobchodnú sieť zabezpečuje pravidelné návštevy prevádzok v Bratislavskom kraji:
- starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne a budovanie obchodných vzťahov,
- komunikácia s manažérmi a vedúcimi na prevádzkach,
- vyhľadávanie nových zákazníkov,
- tvorba objednávok,
- monitoring predajní,
- prezentácia, propagácia a predaj výrobkov,
- plnenie stanovených cieľov,
- riešenie reklamácií,
- administratíva a reporting.

služobné vozidlo, tablet a/alebo mobilný telefón

Pre naše nové plánované projekty hľadáme do nášho obchodného tímu novú posilu - obchodného zástupcu pre maloobchodnú sieť v Bratislavskom kraji.

Vo Vašej odpovedi uveďte:
1. vek, resp. rok narodenia,
2. predpokladaný termín nástupu,
3. očakávané platové podmienky (hrubá mzda),
4. či preferujete pracovný pomer alebo živnosť.

Ďakujeme všetkým záujemcom za ich reakciu, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, pozitívny prístup, orientácia na výsledok, znalosť regiónu, skúsenosti s prácou v predaji a vedením obchodného rokovania.
Uchádzač musí byť aktívny a skúsený vodič.
Preferujeme uchádzačov, ktorých bydlisko je v Bratislavskom kraji.

Agentúra empea, s.r.o. sa zaoberá podporou predaja, merchandisingovými službami, hosteskovými prezentáciami, vedením externého obchodného tímu, outsourcingom a náborom pre partnerov v oblasti rýchloobrátkového tovaru.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3308113  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore