Projektový manažér - vývoj strojov, automatizácia

EMP, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500eur + bonusy z projektov, v závislostí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma EMP hľadá pre divíziu Výrobných a strojných systémov a automatizácie projektového manažéra, ktorý bude zodpovedať za riadenie zverených projektov. Projekty sú prevažne v segmente automotive.
EMP ma bohaté skúsenosti v realizácii menších a stredne veľkých projektov a každým rokom sa rozvíja a rozširuje portfólio zákazníkov. Ponúkame nadštandardne platové podmienky v závislostí od skúseností, motivačné odmeňovanie, zázemie stabilnej spoločnosti, podporujeme rozvoj a profesný rast našich zamestnancov. Našou výhodou sú vlastne výrobné divízie, konštrukčná kancelária a dôraz na procesné riadenie.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za riadenie a úspešné ukončenie zverených projektov
- Zodpovednosť za plnenie harmonogramu projektu
- Zodpovednosť za dodržanie plánu nákladov
- Komunikácia a výber dodávateľov
- Komunikácia a reporting so zákazníkom
- Kontrola, koordinácia a riadenie jednotlivých oddelení v rámci projektu
- Reporting nadriadeným ohľadne stavu projektu

zodpovedajúce platové ohodnotenie
motivačné odmeňovanie
bonusy z ukončených projektov
školenia v obore
dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť
možnosť profesijného rastu v rámci spoločnosti

V prípade Vášho záujmu, zašlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom NA KONTAKTNÚ MAILOVÚ ADRESU.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky a predstavy o najvhodnejšom kandidátovi do 21 pracovných dní od ukončenia zverejnenia pracovnej ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovedný prístup
- analytické myslenie
- schopnosť riadiť ľudí
- skúsenosti z automotive výhodou
- prehľad v oblasti automatizácie

EMP, s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a priemyselnej automatizácie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3589236  Dátum zverejnenia: 29.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500eur + bonusy z projektov, v závislostí od skúseností