Senior konštruktér jednoúčelových strojov (od 2000€/m)

EMP, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
základ od 1200,- + pevné odmeny od 800,- + motivačné odmeňovanie, v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh koncepcie jednoúčelových zariadení a konštrukcia mechanických častí,
- Návrh, vývoj a konštrukcia kompletných strojov, zariadení, montážnych a meracích prípravkov,
- Návrh , vývoj a konštrukcia automatizovaných systémov,
- Tvorba technickej dokumentácie,
- Návrh konštrukčného riešenia a vytvorenie výkresovej dokumentácie podľa požiadaviek pre výrobu a montáž,
- Odborný dohľad nad výrobou a montážou

-platové podmienky zodpovedajúce pozícii a skúsenostiam
-motivačné ohodnotenie
-práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
-zázemie stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

senior konštruktér

Počet rokov praxe

3

Min. 3-ročná prax v oblasti vývoja a konštrukcie jednoúčelových zariadení a liniek.
Skúsenosti s konštruovaním v SolidWorks výhodou.
Organizačné schopnosti.
Inovatívne prístupy, komunikačné schopnosti.
Kreatívnosť.
Flexibilita.

EMP, s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a priemyselnej automatizácie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3416493  Dátum zverejnenia: 12.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ od 1200,- + pevné odmeny od 800,- + motivačné odmeňovanie, v závislosti od skúsenosti