Frontend developer mobilných aplikácií

eMobia s. r. o.

Miesto práce
Sliačska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 8 EUR/hod.Finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta. 8 - 20EUR/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím hľadá novú posilu na projekty mobilných aplikácií. Chceš byť súčasťou a naučiť sa niečo nové?

Naše aplikácie programujeme v multiplatformovom frameworku Flutter. Či už máš alebo nemáš skúsenosti s Flutterom, každého šikovného programátora si radi zaučíme.

Nemusíš mať niekoľko ročné skúsenosti, stačí ak si programoval frontend a pokojne môžeš byť aj študent.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
Angular - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s vývojom mobilných aplikácií výhodou.
Vôľa učiť sa novým zručnostiam.

eMobia je mladá dynamická firma plná nadšencov, ktorí spájajú svet obchodu s informačnými technológiami. Prinášame do eCommerce sveta vymakanú platformu, vďaka ktorej si zákazníci úžívajú nákupy vo fashion e-shopoch plnými dúškami a obchodníci sa im prihovárajú cez moderné appky. Neustále sa rozrastáme a aj teraz potrebujeme do nášho tímu niekoho, kto rád kráča s dobou a myslí inovatívne.
ID: 3931852  Dátum zverejnenia: 8.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.