Grafik / Grafička (fashion)

eMobia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 400 EUR/mesiac(záleží od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaújimaš sa o reklamu a najmä tú v online prostredí? Hľadáme niekoho, kto bude pracovať na vizuáloch spoločnosti a má v hľadáčiku fashion. Pomôž nám nápaditými grafikami prinášať do eCommere prostredia platformu, ktorá pomáha udávať módne trendy.

U nás využiješ svoju kreativitu, grafické cítenie a skúsenosti pri:

- tvorbe online marketingovej grafiky (bannery, obrázky na sociálne siete, tvorba jednoduchého webdizajnu, newslettre)
- ideových návrhoch grafík pre online reklamné kampane
- tvorbe vizuálnej identity pre eshopy
- znalosť UX výhodou

- otvorené prostredie, kde sa každý nápad ráta,
- milý a mladý kolektív,
- ranná káva z práve namletých zrniek je samozrejmosť,
- multisport karta,
- výrazné zamestnanecké zľavy,
- spoločné teambuildingy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Pri práci vo Photoshope si ako ryba vo vode.
Máš oko pre dizajn a neujde Ti žiadny detail.
Ak ťa baví fotenie je to veľké plus.

eMobia je mladá dynamická firma plná nadšencov, ktorí spájajú svet obchodu s informačnými technológiami. Prinášame do eCommerce sveta vymakanú platformu, vďaka ktorej si zákazníci úžívajú nákupy vo fashion e-shopoch plnými dúškami a obchodníci sa im prihovárajú cez moderné appky. Neustále sa rozrastáme a aj teraz potrebujeme do nášho tímu niekoho, kto rád kráča s dobou a myslí inovatívne.
ID: 3920717  Dátum zverejnenia: 8.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac