Špecialista na prípravu lokálnych zmlúv a rozpočtov

Emmes Biopharma Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
08-09/2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohadovanie podmienok a rozpočtov s jednotlivými zdravotníckymi centrami
- príprava rozpočtov klinických hodnotení
- v prípade nezrovnalostí v zmluvách jednanie s centrami/právnikmi
- administrácia dokumentov týkajúcich sa klinických hodnotení
- správa elektronických databáz spoločnosti
- zaisťovanie logistiky dokumentov medzi centrami a sponzorom
- zaisťovanie včasných platieb na konkrétne klinické hodnotenia

- stravenky
- motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavú pracovnú náplň
- príjemné pracovné prostredie, kancelárie v Bratislave
- zázemie nadnárodnej farmaceutickej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

-záujem o čísla, tabuľky, reporty
-komunikatívna znalosť anglického jazyka
-precíznosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita

Emmes, established in 1977, is a Contract Research Organization (CRO). Headquartered in Rockville, Maryland, Emmes employs over six hundred staff worldwide. Ranked as a top area workplace of choice by the Washington Post, Emmes fosters an environment of collaboration, professional growth, and exceptional work life balance.
European registered office is located in Prague, Czech Republic.

Our studies impact public health initiatives on a global scale occurring in more than sixty countries spanning across six continents. We provide statistical and epidemiological expertise, computer systems deployment, data management, study monitoring, regulatory guidance, and overall operational support to clients engaged in biomedical research. Emmes offers support for the entire process of clinical trials from study design and protocol development through data analysis and manuscript generation.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4386511  Dátum zverejnenia: 22.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac