Zmenový majster výroby

EMMEGI HEAT-EXCHANGERS s.r.o.

Miesto práce
M. Rázusa 1, 955 01 Topoľčany
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinovanie výrobných procesov a kapacít
- optimalizovanie výrobných procesov
- sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory výroby,
- zodpovedanie za tvorbu a plnenie výrobných plánov
- hodnotenie výrobných pracovníkov
- riadenie technologických zmien, zavádzanie nových technológií a postupov
- zodpovedanie za dodržiavanie platných kvalitatívnych a bezpečnostných noriem
- spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

EMMEGI prispieva sociálnym programom k spokojnosti našich zamestnancov prostredníctvom nasledovných aktivít:
• stravné lístky v hodnote 4,50 € (zamestnanec si hradí 1,42 €),
• vianočné balíčky, balíčky pre deti (Mikuláš, Deň detí),
• požičovňa náradia (naši zamestnanci si domov môžu bezplatne zapožičať náradie a nástroje z našej požičovne náradia),
• príspevok na rekreáciu zamestnancov,
• príspevok na športovú činnosť dieťaťa,
• príspevok na dopravu do zamestnania,
• príspevok na poplatky ZŠ a MŠ detí zamestnancov (250 €/rok),
• príspevok na kurzy pre zamestnancov (250 €/rok),
• Edenred Cafeteria (benefitný program),
• príspevok pre narodené dieťa vo výške 60 €,
• referenčný bonus vo výške 300 € (odmena za odporúčanie zamestnanca),
• vianočné odmeny podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti,
• peňažné a nepeňažné bonusy pri pracovnom a životnom jubileu.

Životopis je potrebné poslať na e-mailovú adresu [email protected] alebo sa môžete telefonicky informovať od 07:00 do 15:00 na tel. čísle 0918 645 949.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- strategické myslenie
- zodpovednosť
- rozhodnosť
- komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu
- vedenie ľudí
- organizovanie a plánovanie práce

Sme dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti EMMEGI SpA - Cassano d´Adda, zaoberajúca sa výrobou výmenníkov tepla (hliníkových chladičov). Na Slovensku pôsobíme od roku 2005.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4312519  Dátum zverejnenia: 25.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac