Administratívny pracovník - ekonomické oddelenie

EMMEGI HEAT-EXCHANGERS s.r.o.

Miesto práce
M. Rázusa 1, okres Topolčany
Termín nástupu
10.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie štatistických výkazov a hlásení (Intrastat - úroveň znalosti základy)
• Fakturácia
• Archivácia účtovných dokladov
• Spracovanie podkladov z logistiky pre účtovníctvo
• Evidencia majetku, pokladne
• Príprava a aktualizácia saldokonta záväzkov
• Komunikácia s dodávateľmi v zmysle správnosti prijatých účtovných dokladov,
riešenie rozdielnych platieb, chýbajúce faktúry, splatnosť faktúr
• Spracovanie došlej a odoslanej pošty, vybavovanie poštových zásielok

Príjemné pracovné prostredie a adekvátne finančné ohodnotenie.

Životopis záujemcov prosíme zasielať e-mailom. Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovedný prístup k práci,
• skúsenosť s podobnou administratívnou pozíciou,
• znalosť podvojného účtovníctva – výhodou,
• komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,
• ochota učiť sa nové pracovné postupy,
• samostatnosť, spoľahlivosť.

Sme dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti EMMEGI SpA - Cassano d´Adda, zaoberajúca sa výrobou výmenníkov tepla (hliníkových chladičov). Na Slovensku pôsobíme od roku 2005.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3257298  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou