Burger Majster - Regal Burger, Trenčín

EMMA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
5 - 6 EUR/hod.Pracovná doba Laugarício: striedanie krátky týždeň / dlhý týždeň. Pracovný čas: PO-NE 8:30-21:00. Sviatky zatvorené. Pracovná doba Sokolovňa pub: striedanie krátky týždeň / dlhý týždeň. Pracovný čas: PO-ŠT 13:00-22:00, PI 13:00-23:00, SO 10:00 - 23:00, NE 10:00-22:00.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v kuchyni rýchleho občerstvenia zameraného na hamburgery - Regal Burger Laugarício, Trenčín alebo Sokolovňa pub, Trenčín.

Po prijatí životopisu Vás v prípade nášho záujmu budeme telefonicky kontaktovať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zručnosť, spoľahlivosť, zmysel pre poriadok, komunikatívnosť. Nepožadujeme vyučenie v obore kuchár, stačí hygienické minimum.

Zameriavame sa výhradne na predaj remeselných produktov malých výrobcov. Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov. K zamestnancom (cca 30 vrátane brigádnikov) máme ľudský prístup a výplaty posielame v dohodnutý termín. Naša spoločnosť nemá žiadne dlhy voči dodávateľom, ani štátu.
Naše prevádzky:
- DrinkShop.sk - Distribúcia nápojov a online obchod.
- Vinotéka Južanka - Vinotéka zameraná na vína z malých vinárstiev.
- Sokolovňa Pub & Regal Burger - Pub zameraný na malé remeselné pivovary a burgre.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3668329  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.