Pracovník rýchleho občerstvenia

EMMA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
930 EUR/mesiacPracovná doba: striedanie krátky týždeň / dlhý týždeň. Pracovný čas: PO-ŠT 10:30-23:00, PI 10:30-00:00, SO 10:30-00:00, NE 10:30-22:00. Mimo letnú sezónu v sobotu a v nedeľu nástup do práce 12:30.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v kuchyni rýchleho občerstvenia zameraného na hamburgery - Sokolovňa Pub, Trenčín

Po prijatí životopisu Vás v prípade nášho záujmu budeme telefonicky kontaktovať na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zručnosť, spoľahlivosť, zmysel pre poriadok, komunikatívnosť. Nepožadujeme vyučenie v obore kuchár, stačí hygienické minimum.

Zameriavame sa výhradne na predaj remeselných produktov malých výrobcov. Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov. K zamestnancom (cca 30 vrátane brigádnikov) máme ľudský prístup a výplaty posielame v dohodnutý termín. Naša spoločnosť nemá žiadne dlhy voči dodávateľom, ani štátu.
Naše prevádzky:
- DrinkShop.sk - Distribúcia nápojov a online obchod.
- Vinotéka Južanka - Vinotéka zameraná na vína z malých vinárstiev.
- Republika - Predajňa zameraná na remeselné potravinárske produkty z Československa.
- Sokolovňa Pub & Regal Burger - Pub zameraný na malé remeselné pivovary a burgre.
- Regal Burger Laugarício - Prevádzka rýchleho občerstvenia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Osloboditeľov 7553
91101 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Majdlen
Tel.: +421907752378
E-mail: poslať životopis
ID: 3668329  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac