Administratívny pracovník - Správca eshopu

EMMA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 7553, Trenčín-Biskupice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.7.2021
1 000 - 1 400 EUR/mesiacNástupný plat: 1000 brutto / mesiac Po úplnom zaučení: 1400 brutto / mesiac Pracovná doba: pracovné dni 7.30-16 hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie produktov (vytváranie obrázkov, vytváranie popisov, zaraďovanie do kategórii)
- Správa maloobchodných objednávok (manažovanie prepravy balíkov, vystavovanie štítkov na balíčky, komunikácia so zákazníkmi, vybavovanie reklamácií)

- Zľava na predávané produkty
- Výborný kolektív
- Perspektívna spoločnosť

Prosím kontaktovať výhradne formou mailu na [email protected] s priloženým životopisom s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

- Finančná a ekonomická gramotnosť
- Kultivovaný písomný a slovný prejav
- Samostatnosť
- Komunikatívnosť
- Precíznosť
- Spoľahlivosť
- Praktické myslenie
- Znalosť nápojov na úrovni orientácie v kategóriach a štýloch vína a piva.
- Používanie webu na pokročilej úrovni

- Nadšenie do nápojov malých remeselných výrobcov je výhodou.
- Nemecký, poľský, český a maďarský jazyk sú výhodou.
- Znalosť Adobe Photoshop a Mailchimp sú výhodou.

Zameriavame sa výhradne na predaj remeselných produktov malých výrobcov. Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov. K zamestnancom (cca 30 vrátane brigádnikov) máme ľudský prístup a výplaty posielame v dohodnutý termín. Naša spoločnosť nemá žiadne dlhy voči dodávateľom, ani štátu.
Naše prevádzky:
- DrinkShop.sk - Distribúcia nápojov a online obchod.
- Vinotéka Južanka - Vinotéka zameraná na vína z malých vinárstiev.
- Sokolovňa Pub & Regal Burger - Pub zameraný na malé remeselné pivovary a burgre.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3383130  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac