Senior bezpečnostný analytik EMM

EMM, spol. s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiac+ odmena vo výške jedného platu Výška mzdy bude v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu bezpečnostných konzultantov a analytikov hľadáme kolegu na pozíciu bezpečnostného analytika. Staneš sa členom tímu odborníkov, budeš participovať na projektoch zameraných na bezpečnostné audity, návrhy a realizácie bezpečnostných opatrení v projektoch, ktoré pomáhajú ľuďom.

- Poskytovanie konzultantských služieb pre oblasť kybernetickej bezpečnosti, ochrany
osobných údajov a riadenia rizík informačnej bezpečnosti,
- Vypracovanie dokumentácie informačnej/kybernetickej bezpečnosti a bezpečnosti
osobných údajov v zmysle platnej legislatívy,
- Návrh opatrení na elimináciu bezpečnostných rizík vrátane projektoch vývoja nových
produktov,
- Participácia na auditoch kybernetickej bezpečnosti,
- Analýza internej dokumentácie klienta,
- Komunikácia s klientmi,
- Prezentácia výsledkov práce klientom,
- Spracovanie bezpečnostného projektu podľa ISO 27000,
- Analýza a vyhodnotenie rizík, vypracovanie vrcholových bezpečnostných
dokumentov, návrh bezpečnostných opatrení,
- Príprava odbornej časti ponúk z oblasti IT bezpečnosti.

- Stabilita renomovanej firmy
- Priateľský profesionálny tím
- Práca z domu
- Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách
- Pružná pracovná doba
- Chillout zóna
- Pravidelné teambuildingy
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- Multisport karta

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť EMM spol. s r.o., bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Problematiku kybernetickej bezpečnosti podľa Zákona č. 69/2018 Z. z. a aplikácia požiadaviek zákona do bezpečnostnej dokumentácie,
- Problematiku ochrany osobných údajov (GDPR) podľa zákona č. 18/2018 Z. z. a aplikácia požiadaviek zákona do bezpečnostnej dokumentácie,
- Problematiku riadenia bezpečnosti v zmysle zákona č. 95/2019 Z. z. o ITVS a aplikácia požiadaviek zákona do bezpečnostnej dokumentácie.

- Schopnosť komunikovať s technickým tímom zodpovedným za realizáciu navrhnutých opatrení,
- Schopnosť viesť analytický tím,
- Skúsenosti s biznis komunikáciou a analýzou biznis požiadaviek,
- Veľmi dobré komunikačné a prezentačné skúsenosti.

Výhodou je odborný certifikát z oblasti bezpečnosti IS (napríklad CISA, CISM, CRISC a pod.).

Spoločnosť EMM je stabilným lídrom v oblasti informačnej bezpečnosti už od roku 1991. Vytvárame bezchybne zladený orchester, v ktorom informačné technológie, ich zabezpečenie, technická bezpečnosť a následný servis hrajú v dokonalej harmónií. Našim klientom poskytujeme komplexný servis v oblasti IT technológií a ich bezpečnosti. Sme všade tam, kde treba chrániť hodnoty. Neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Vajcíková
Tel.: +421948469186
E-mail: poslať životopis
ID: 4816418  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac