SOC bezpečnostný analytik

EMM, spol. s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac+ ročná odmena vo výške jedného platu Výška mzdy bude v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu bezpečnostných konzultantov a analytikov hľadáme kolegu na pozíciu bezpečnostného analytika. Staneš sa členom tímu odborníkov, budeš participovať na projektoch zameraných na analýzu dát zhromaždených monitorovacími nástrojmi, návrhy a realizácie bezpečnostných opatrení v projektoch, ktoré pomáhajú ľuďom.

• Analýza dát zhromaždených monitorovacími nástrojmi a posudzovanie stavu bezpečnosti
• Odhalenie, analýza a riešenie bezpečnostných incidentov
• Zhromaždenie podkladov a vyšetrovanie incidentov, spolupráca pri vyšetrovaní incidentov inými bezpečnostnými špecialistami resp. v prípade potreby ich eskalácia
• Navrhovanie opatrení za účelom predchádzania vzniku incidentov, identifikácia a eliminácia tzv. false-positive
• Navrhovanie úprav konfigurácie existujúcich systémov / bezpečnostných nástrojov za účelom zvýšenia úrovne zabezpečenia monitorovaného prostredia
• Príprava návrhov na implementáciu nových mechanizmov / technológií
• Príprava periodických resp. ad-hoc reportov

- Stabilita renomovanej firmy
- Priateľský profesionálny tím
- homeoffice
- Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách
- Pružná pracovná doba
- Chillout zóna
- Pravidelné teambuildingy
- Mobilný telefón aj na súkromné účely
- i iné ...

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť EMM spol. s r.o., bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenú dôveru a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné zručnosti, asertivita
- Iniciatívnosť, entuziazmus
- Analytické schopnosti
- Profesionalita
- Schopnosť pracovať v tíme

Požiadavky na kandidáta:
• Znalosť sieťových protokolov
• Skúsenosti s bezpečnostnými mechanizmami na úrovni sietí, operačných systémov, aplikácii
• Praktické skúsenosti s bezpečnostnými technológiami
• Základné znalosti v oblasti IT security monitoringu
• Analytické myslenie
• Skúsenosti s používaním technológie SIEM výhodou

Spoločnosť EMM je stabilným lídrom v oblasti informačnej bezpečnosti už od roku 1991. Vytvárame bezchybne zladený orchester, v ktorom informačné technológie, ich zabezpečenie, technická bezpečnosť a následný servis hrajú v dokonalej harmónií. Našim klientom poskytujeme komplexný servis v oblasti IT technológií a ich bezpečnosti. Sme všade tam, kde treba chrániť hodnoty. Neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Vajcíková
Tel.: +421948469186
E-mail: poslať životopis
ID: 4816413  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac