IT projektový manažér

EMM spol.s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi, vedenie tímu Ti nie je cudzie a konflikty vieš riešiť efektívne bez stresu a s rozvahou? Okrem toho miluješ technológie a kreativita nie je pre teba cudzí pojem? Tvojou primárnou úlohou bude samostatné riadenie projektov alebo zverenej časti projektu. V prípade potreby budeš riadiť zmeny a minimalizovať riziká počas projektu. Taktiež sa budeš zameriavať na riadenie a alokovanie kapacít v projektoch.
Možností realizácie je u nás mnoho, ale základom je tvoje nasadenie a chuť učiť sa nové veci, spoznávať nových ľudí a nadšenie, ktoré ocenia najmä naši klienti.

Práca na zaujímavých rozvojových projektoch
Priestor pre kariérny rozvoj
Podporujeme tvoje vzdelávania a preto ti preplatíme online kurzy, aj certifikáty
Relax zóna s možnosťou odreagovania sa
Jazykové kurzy priamo vo firme
Neobmedzený prísun kávy a čaju
Flexibilný pracovný čas
Referral program
Teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax min 1 rok na rovnakej alebo podobnej pozícií
Skúsenosti s riadeniím projektového tímu
Príprava a realizácia rozpočtov, zdrojov a harmonogramov
Skúsenosti s efektívnou komunikáciou so zákazníkom a subdodávateľmi
Skúsenosť s koordináciou/riadením nasadzovania produktu/riešenia u zákazníka
Znalosť metodológií projektového riadenia (PRINCE 2 alebo IPMA)
Prezentačné a vyjednávacie zručnosti
Kreativitu a nekonvenčné myslenie

Spoločnosť EMM je stabilným lídrom v oblasti informačnej bezpečnosti už od roku 1991. Vytvárame bezchybne zladený orchester, v ktorom informačné technológie, ich zabezpečenie, technická bezpečnosť a následný servis hrajú v dokonalej harmónií. Našim klientom poskytujeme komplexný servis v oblasti IT technológií a ich bezpečnosti. Sme všade tam, kde treba chrániť hodnoty. Neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sekurisova 16
841 02 Bratislava
ID: 3389956   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 eur