Senior Java Developer

EMM spol.s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Dúbravka
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 2500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si kreatívny, miluješ technológie a máš kopec nápadov a nebojíš sa výziev, ponúkame ti možnosť posunúť tvoju kariéru na nový level v stabilnej a dynamickej slovenskej IT spoločnosti. Zapojíš sa do štandardného životného cyklu spoločnosti. Tvojou primárnou úlohou bude tvorba práca na projektoch pre konkrétnych zákazníkov, kde očakávame prehľadný, efektívny a testuvzdorný kód. Fungujeme sytémom agile software development a pracujeme pre klientov z oblastí banking, insurance a public sketora. Programujeme v Jave, na verzovanie používame Bitbucket, buildujeme a testujeme v Jenkinse. Rovnako sa u nás využíva, Angular 4 a Dockerom.

Tvojimi hlavnými úlohami bude:

Analyzovanie požiadaviek zákazníka a produktového manažéra
Špecifikácia funkčných požiadaviek
Spolupráca na návrhoch architektúry
Tvorba technickej a SW špecifikácie
Príprava a vytváranie technickej dokumentácie

Podporujeme tvoje vzdelávania a preto ti preplatíme online kurzy, aj certifikáty
Relax zóna s možnosťou odreagovania sa
Jazykové kurzy priamo vo firme
Neobmedzený prísun kávy a čaju
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu - Home Office
Teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
SQL - pokročilý
HTML - základy
CSS - základy

Čo od Teba čakáme?
- Skúsenosť na pozícií JAVA developer - min. 3 roky
- Skúsenosť s dizajnom viacvrstvovej architektúry
- Skúsenosť s Jira, Git, Docker
- Skúsenosť s Java (Spring, Hibernate, LiquiBase, Maven, Gradle)
- Skúsenosť s SQL, HTML, CSS
- Skúsenosť s ELASTIC, NODE.JS

Spoločnosť EMM je stabilným lídrom v oblasti informačnej bezpečnosti už od roku 1991. Vytvárame bezchybne zladený orchester, v ktorom informačné technológie, ich zabezpečenie, technická bezpečnosť a následný servis hrajú v dokonalej harmónií. Našim klientom poskytujeme komplexný servis v oblasti IT technológií a ich bezpečnosti. Sme všade tam, kde treba chrániť hodnoty. Neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sekurisova 16
841 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomíra Kubišová
Tel.: 02/602 54 604
E-mail: poslať životopis
ID: 3389924   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2500 eur