Technik – realizácie / servis / podpora

EMM, spol. s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímajú Ťa technológie a bezpečnostné novinky? Technické problémy sú pre Teba výzvou? Tvoje zameranie nie je zúžené len na hardware, ale naopak baví Ťa riešiť aj problémy, ktoré majú softvérový charakter? Rozbehni svoju kariéru u nás a získaj pracovné skúsenosti v stabilnej a dynamickej IT firme, ktorá je na slovenskom trhu už od roku 1991.
Čo bude náplňou Tvojej práce?
V závislosti od Tvojich schopností a zručnosti Ti ponúkame prácu, kde sa budeš podieľať na príprave a realizácii projektov bezpečnostných systémov komplexne od ich návrhu (popis riešenia, kreslenie projektu, cenová ponuka), cez fyzickú montáž (vŕtanie, frézovanie, káblovanie, lištovanie), oživenie a naprogramovanie systému až po servis a revízie. Súčasťou práce je účasť na pracovných stretnutiach s klientom, administratívna činnosť vo forme evidencie a preberaní servisných hlásení, vytváraní objednávok, výdajok, ako aj podpora pri vypracovávaní kalkulácií. Práca s počítačom, tabuľkami a „wordom“ bude tiež Tvojou každodennou rutinou.

Čo Ti ponúkame?
• Práca v dynamicky sa rozrastajúcej spoločnosti
• Práca s najnovšími technológiami
• Motivačné platové ohodnotenie
• Mladý kolektív
• Profesionálny rast prostredníctvom interného a externého vzdelávanie
• Neformálne prostredie
• Teambuildingové akcie, spoločné raňajky, športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Administrácia MySQL - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Technické a analytické myslenie, ochota učiť sa nové veci
• Odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa § 21, 23 alebo 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Základné IT zručnosti – Windows, Office, Skype etc
• Znalosť SQL a ORACLE – výhodou
• Kvalita vykonávanej práce, včasnosť, presnosť
• Flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť
• Ochota cestovať
• Tímový duch

Spoločnosť EMM je stabilným lídrom v oblasti informačnej bezpečnosti už od roku 1991. Vytvárame bezchybne zladený orchester, v ktorom informačné technológie, ich zabezpečenie, technická bezpečnosť a následný servis hrajú v dokonalej harmónií. Našim klientom poskytujeme komplexný servis v oblasti IT technológií a ich bezpečnosti. Sme všade tam, kde treba chrániť hodnoty. Neváhaj a pridaj sa k nášmu tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3169343  Dátum zverejnenia: 24.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou