900 - 1 500 EUR

Technik na zabezpečovacie systémy -Bratislava

EMM International, spol. s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zúčastňuje sa na oživovaní, programovaní a uvedení do prevádzky zabezpečovacích systémov
2. Vykonáva pravidelné odborné prehliadky a skúšky činnosti zabezpečovacích systémov
3. Vykonáva práce pri realizácii elektronických, kamerových a požiarnych zabezpečovacích systémov (EZS, PTV, SKV, ED, EPS ) a ďalších bezpečnostných technológií.
4. Práce vykonáva podľa pokynov nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000,-/mesiac + výkonnostné odmeny

Práca v mladom, skúsenom kolektíve, možnosť pracovného postupu, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zdravotná starostlivosť, mobilný telefón, služobné auto, odborné školenia.
Počas skúšobnej doby ponúkame zaškolenie a dohodnutý nástupný plat. Po skúšobnej dobe výhodné výkonnostné odmeňovanie.

Kontaktovať budeme LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Spolu so životopisom pošlite aj súhlas na spracovávanie osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.
Do predmetu emailu, prípadne list napíšte : Technik Bratislava - výberové konanie

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Windows - základy
Administrácia Windows serverov - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemcov zaškolíme.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- bezúhonnosť dokladovaná odpisom z registra trestov
- osvedčenie podľa Vyhlášky 508/2009, minimálne §21 - revízny technik §24 výhodou
- znalosť Anglického jazyka výhodou

Naša spoločnosť EMM International spol. s r.o. sa Vám predstavuje svojou históriou, vývojom a ponukou služieb v oblasti zabezpečovacích systémov. Korene spoločnosti siahajú až do roku 1991, odkedy sa dynamickým vývojom vyprofilovala na spoločnosť, ktorá realizuje služby a projekty zákazníkom na kľúč . Poskytované služby:odborné konzultácie a poradenstvo,vypracovávanie projektových návrhov a projektov,vlastná realizácia dodávok, zabezpečovanie servisu,
vykonávanie odborných prehliadok a skúšok zabezpečovacích systémov.
www.emminter.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sekurisova 16
841 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Mičuchová
Tel.: +421265311915
E-mail: poslať životopis
ID: 2317674   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,-/mesiac + výkonnostné odmeny