Montážny pracovník - Elektro a zabezpečovacích systémov - Bratislavský kraj

EMM International, spol. s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonáva montážne práce pri realizácii zabezpečovacích systémov PSN, PTV, SKV, ED, EPS a ďaľších technológií podľa pokynov projektanta a projektového manažéra.
2. Spolupracuje pri oživovaní systémov s technikmi spoločnosti. Ponúkame rýchlu možnosť kariérneho rastu na technika bezpečnostných systémov.
3. Spolupracuje pri zabezpečovaní materiálu pre účely montážnych činností.
4. Zabezpečuje prepravu materiálu potrebného pre montážne činnosti na miesto montáže u zákazníka a späť.
5. Dbá o účelné využitie zvereného materiálu, potrebného k montáži a nespotrebovaný materiál pravidelne odovzdáva na sklad.

Práca v mladom, skúsenom kolektíve, možnosť pracovného postupu zaradenie technik, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zdravotná starostlivosť, mobilný telefón, odborné školenia.

Počas skúšobnej doby ponúkame dohodnutú pevnú sumu.
Ponúkame aj možnosť zaučenia do problematiky.

Kontaktovať budeme LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Spolu so životopisom pošlite aj súhlas na spracovávanie osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.
Do predmetu emailu, prípadne list napíšte : Montážny pracovník Bratislava - výberové konanie

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- min. vzdelanie elektrotechnického zamerania
- bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov
- odbornú spôsobilosť v elektrotechnike min. §21 Vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR č.508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti s ochrany práce pri práci s technickými zariadeniami elektrotechnickými

V EMM International sa zameriavame na komplexné riešenia technického zabezpečenia budov na ochranu majetku a osôb a ďalšie technické vybavenie objektov, vrátane dochádzkových systémov či inteligentných inštalácií.
Na mieru navrhované systémy využívajúce najmodernejšie technológie, realizujeme na kľúč za pomoci vlastných, pravidelne preškoľovaných zamestnancov. Pri projektovaní a realizácii dodržiavame predpísané postupy regulované platnými zákonmi, slovenskými aj medzinárodnými štandardmi a normami. Od vzniku našej spoločnosti v roku 1997, kedy sme sa odčlenili od spoločnosti EMM, poskytujeme našim zákazníkom stabilné servisné zázemie. Naše služby sú dostupné na celom Slovensku prostredníctvom štyroch kamenných pobočiek v Bratislave, Žiline, Zvolene a Košiciach.
www.emminter.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sekurisova 16
841 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Mičuchová
Tel.: +421265311915
E-mail: poslať životopis
ID: 2132260  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac