800 - 1 000 EUR

Montážny pracovník - Elektro a zabezpečovacích systémov - Bratislavský kraj

EMM International, spol. s r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonáva montážne práce pri realizácii zabezpečovacích systémov PSN, PTV, SKV, ED, EPS a ďaľších technológií podľa pokynov projektanta a projektového manažéra.
2. Spolupracuje pri oživovaní systémov s technikmi spoločnosti. Ponúkame rýchlu možnosť kariérneho rastu na technika bezpečnostných systémov.
3. Spolupracuje pri zabezpečovaní materiálu pre účely montážnych činností.
4. Zabezpečuje prepravu materiálu potrebného pre montážne činnosti na miesto montáže u zákazníka a späť.
5. Dbá o účelné využitie zvereného materiálu, potrebného k montáži a nespotrebovaný materiál pravidelne odovzdáva na sklad.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 EUR/mesiac + výkonnostné odmeny

Práca v mladom, skúsenom kolektíve, možnosť pracovného postupu, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zdravotná starostlivosť, mobilný telefón, odborné školenia.

Počas skúšobnej doby ponúkame dohodnutú pevnú sumu.
Ponúkame aj možnosť zaučenia do problematiky.

Kontaktovať budeme LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Spolu so životopisom pošlite aj súhlas na spracovávanie osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.
Do predmetu emailu, prípadne list napíšte : Montážny pracovník Bratislava - výberové konanie

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.9.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- min. vzdelanie elektrotechnického zamerania
- bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov
- odbornú spôsobilosť v elektrotechnike min. §21 Vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR č.508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti s ochrany práce pri práci s technickými zariadeniami elektrotechnickými

Naša spoločnosť EMM International spol. s r.o. sa Vám predstavuje svojou históriou, vývojom a ponukou služieb v oblasti zabezpečovacích systémov. Korene spoločnosti siahajú až do roku 1991, odkedy sa dynamickým vývojom vyprofilovala na spoločnosť, ktorá realizuje služby a projekty zákazníkom na kľúč . Poskytované služby:odborné konzultácie a poradenstvo,vypracovávanie projektových návrhov a projektov,vlastná realizácia dodávok, zabezpečovanie servisu,
vykonávanie odborných prehliadok a skúšok zabezpečovacích systémov.
www.emminter.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Sekurisova 16
841 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Mičuchová
Tel.: +421265311915
E-mail: poslať životopis
ID: 2132260   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR/mesiac + výkonnostné odmeny