Elektrotechnik kreslič

INVIZO s.r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, 841 02 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2000 EUR/mesiac, výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kreslenie výkresovej časti dokumentácií v programe AutoCAD v rozsahu poplachových, zabezpečovacích systémov a požiarno-technických zariadení (napr. EPS, HSP, EZS, CCTV, SKV a ďalších technológií) pod vedením projektanta
- technická podpora pri realizácii zákazky
- úzka spolupráca s montážnym a technickým oddelením ako aj so zákazníkom
- možnosť postupu na pozíciu projektant
- pozícia vhodná pre absolventa elektrotechnickej školy, absolventov zaškolíme.

Práca v mladom, skúsenom kolektíve, možnosť pracovného postupu, príspevok na dôchodkové pripoistenie, zdravotná starostlivosť, odborné školenia.

Počas skúšobnej doby ponúkame dohodnutú pevnú sumu.
Ponúkame aj možnosť zaučenia do problematiky.

Kontaktovať budeme LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Spolu so životopisom pošlite aj súhlas na spracovávanie osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.
Do predmetu emailu, prípadne list napíšte : Elektrotechnik kreslič - výberové konanie

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká spoľahlivosť
- nadpriemerná precíznosť
- nadpriemerná pozornosť
- nadpriemerná technická predstavivosť
- schopnosť pamätať si
- veľmi dobré komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
- silná orientácia na výsledok
- samostatnosť
- schopnosť spolupracovať v tíme
- schopnosť prijímať rozhodnutia
- psychická pracovná záťaž
- zraková záťaž
- skúsenosť s tvorbou výkresovej časti dokumentácií poplachových, požiarno-technických zariadení a zabezpečovacích systémov výhodou, nie podmienkou
- skúsenosť práce so SW AutoCAD

Požadujeme:
- bezúhonnosť dokladovaná odpisom z registra trestov
- osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom, minimálne §21 podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z.
- certifikáty a osvedčenia v oblasti zamerania firmy výhodou

V INVIZO s.r.o. sa zameriavame na komplexné riešenia technického zabezpečenia budov na ochranu majetku a osôb a ďalšie technické vybavenie objektov, vrátane dochádzkových systémov či inteligentných inštalácií.
Na mieru navrhované systémy využívajúce najmodernejšie technológie, realizujeme na kľúč za pomoci vlastných, pravidelne preškoľovaných zamestnancov. Pri projektovaní a realizácii
dodržiavame predpísané postupy regulované platnými zákonmi, slovenskými aj medzinárodnými štandardmi a normami. Od vzniku našej spoločnosti v roku 1997, kedy sme sa odčlenili od spoločnosti EMM (zal. 1991), poskytujeme našim zákazníkom stabilné servisné zázemie. Naše služby sú dostupné na celom Slovensku prostredníctvom štyroch kamenných pobočiek v Bratislave, Žiline, Zvolene a Košiciach.
www.invizo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1115144  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2000 EUR/mesiac, výkonnostné odmeny