Vedúci/a pracovnej zmeny v Subway v Polus City Center

EMKEY, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky rýchleho občerstvenia značky SUBWAY v nákupnom centre Polus City Center hľadáme šikovného/ú a zodpovedného/ú vedúceho/vedúcu pracovnej zmeny. PRÁCA NA TRVALÝ PRACOVNÝ POMER/40 HODÍN TÝŽDENNE.

DôLEŽITÉ! SÚČASŤOU PRÁCE JE KAŽDODENNÁ OBSLUHA ZÁKAZNÍKOV: práca priamo za pultom, príprava sendvičov, podávanie teplých a studených nápojov, práca s pokladňou a peňažnou hotovosťou.

- komplexné riadenie chodu prevádzky počas zmeny v spolupráci s manažérkou prevádzky
- zodpovednosť za vedenie tímu prevádzky (15-20 ľudí), ich nábor, výber, odmeňovanie, plánovanie práce a ostatné personálne záležitosti
- zodpovednosť za pravidelné zaškoľovanie členov tímu v zmysle SUBWAY štandardov, informovanie tímu o všetkých novinkách (nové príchute, zmeny receptúr, atď.)
- zodpovednosť za objednávanie tovaru
- zodpovednosť za zabezpečenie dodržiavania noriem bezpečnosti potravín, prípravy produktov a čistoty, dodržiavanie štandardov bezpečnosti a zabezpečenia prevádzky
- zodpovednosť za inventarizáciu a systémy kontroly peňazí

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie, rozvinuté komunikačné schopnosti
- skúsenosť s vedením tímu ľudí výhodou
- zodpovednosť, svedomitosť a pracovitosť
- časová flexibilita
- tímový hráč
- ochota učiť sa
- platný potravinársky preukaz je podmienkou

Značka SUBWAY® je najväčším franchisingovým reťazcom reštaurácií s rýchlym občerstvením na svete. Vo viac ako 45 000 reštauráciách sa predávajú sendviče, ktoré sa vyrábajú z kvalitných a čerstvých surovín pripravovaných priamo na mieste. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 1965 v Spojených štátoch amerických, čo znamená, že SUBWAY® ponúka viac ako 48 rokov skúseností v tejto oblasti.

Svätoplukova 4
82108 Bratislava

Kontakt

ID: 3348325   Dátum zverejnenia: 16.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 eur brutto