GIS Špecialista

EMIS s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 750 EUR/mesiacSuma na živnosť od 2750 EUR, na TPP od 2000 EUR/mesiac, výška závisí od konkrétnych skúseností v odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vášeň pre najnovšie technológie a skúsenosti v GIS? Pridaj sa k nám v EMIS s.r.o. a pracuj na čele technologického pokroku!

Spoločnosť EMIS s.r.o., líder v oblasti diaľkového prieskumu zeme a geografických informačných systémov, hľadá schopného a inovatívneho GIS špecialistu. Ak máš vášeň pre prácu so satelitnými dátami a záujem podieľať sa na vývoji aplikácií ako napríklad www.geovio.com a www.mapsfy.com, potom hľadáme práve teba!

Náplň práce:

  • Spracovanie a analýza satelitných dát pre rôzne aplikácie a projekty.
  • Samostatná analytická a koordinačná práca na úlohách projektov podľa plánov a špecifikácií.
  • Práca na vývoji a implementácii aplikácie GeoVio a podobných projektov.
  • Dizajn, vývoj a implementácia komplexných GIS systémov.
  • Konfigurácia a správa riešení na platformách ako Geoserver, TiTiler, Apollo a podobne.

Atraktívne finančné ohodnotenie:Ponúkame konkurenčné finančné odmeňovanie, ktoré odráža tvoj prínos a úsilie.

Práca s najnovšími technológiami a renomovanými Klientmi: Máš šancu pracovať s najmodernejšími technológiami a spolupracovať s poprednými klientmi, čo ti poskytne príležitosť rozširovať tvoje profesionálne obzory.

Osobnostný a profesný rozvoj: Venujeme veľký dôraz na tvoj osobný a profesionálny rast, podporujeme kariérny postup a poskytujeme príležitosti pre tvoj rozvoj.

Sociálne výhody: Ponúkame finančné benefity pri životných udalostiach ako sú svadba, narodenie dieťaťa a ďalšie, čím podporujeme teba a tvoju rodinu.

Práca v kreatívnom a dynamickom tíme: Budeš súčasťou tímu, kde vládne priateľská a kreatívna atmosféra.

Vzdelávací program: Zabezpečujeme programy pre odborné certifikácie a kurzy, vďaka ktorým máš možnosť neustáleho vzdelávania a rozvoja tvojich zručností.

Flexibilný pracovný čas: Uvedomujeme si dôležitosť rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, preto ponúkame flexibilné pracovné hodiny.

BridgeDay - predĺžené víkendy: Umožňujeme si užiť predĺžené víkendy v súvislosti so sviatkami, aby si mal/a viac času stráviť s rodinou a priateľmi.

Firemné akcie a podujatia: Organizujeme rôzne podujatia na posilnenie tímovej spolupráce a na vytvorenie príjemného pracovného prostredia.

Firemné raňajky: Poskytujeme pravidelné raňajky, kde máš možnosť stráviť čas s kolegami a posilniť tak vzťahy v tíme.

Extra dovolenka za dlhodobú lojalitu: Ako výraz vďaky za tvoju dlhodobú vernosť firme poskytujeme extra dni dovolenky v závislosti od dĺžky tvojho pôsobenia v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

GIS, geodézia, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

GIS - Expert
JavaScript - Pokročilý
Python - Pokročilý
JSON - Pokročilý
QGIS - Pokročilý
GeoServer - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
PostGIS - Pokročilý
Openlayers - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Požadované zručnosti a skúsenosti:

  • Minimálne 3 roky praxe v GIS na obdobnej pozícii.
  • Pokročilé znalosti v oblasti Geoserver, TiTiler.
  • Základné programátorské schopnosti v Python.
  • Znalosti v JavaScript a SQL sú výhodou.
  • Ovládanie aspoň jednej GIS desktopovej aplikácie (QGIS, Geomedia, ArcGIS, atď.).
  • Znalosti štandardov a technológií Open Geospatial Consortium.
  • Skúsenosť s API QGISu je výhodou.
  • Základná znalosť formátov JSON, GEOJSON, XML.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Tímový duch a aktívny prístup k problémom.
  • Samostatnosť, efektívnosť v komunikácii a prezentácii.
  • Analytické a logické myslenie.
  • Dynamickosť a cieľavedomosť, schopnosť plánovania a prioritizácie v rýchlom IT prostredí.

EMIS s.r.o. je dynamická a inovatívna spoločnosť, pôsobiaca v oblasti geografických informačných systémov (GIS) a diaľkového prieskumu Zeme. So sídlom v Trnave a skúsenosťami presahujúcimi dve dekády, firma zastáva poprednú pozíciu na trhu v poskytovaní vysoko presných dát a profesionálnych GIS nástrojov. Spolupracujeme so svetoznámymi riešeniami od skupiny Hexagon/Intergraph, čo odzrkadľuje našu orientáciu na najnovšie technológie a kvalitu.

Náš produktový portfólio zahŕňa komerčné a nekomerčné satelitné a dronové dáta, poskytujeme tiež indexové mapy a detekciu zmien. Naše aplikácie sú zameraná na efektívne využívanie dokonale ortorektifikovaných kolekcií snímok z rôznych optických a radarových zdrojov, čo zjednodušuje prácu GIS analytikov po celom svete.

EMIS s.r.o. klade dôraz na vysokú kvalitu služieb a produkty, pričom neustále investuje do výskumu a vývoja. Sme hrdí na to, že sme súčasťou európskeho úsilia o rozvoj pokročilých geoanalytických nástrojov pre spracovanie obrazu z diaľkového prieskumu zeme. Naša filozofia je založená na zákaznícky orientovanom prístupe a budovaní silných vzťahov so všetkými našimi partnermi.

Hľadáte dynamické a inovatívne pracovné prostredie, kde sú cenené nápady a je podporovaný profesionálny rast? EMIS s.r.o. môže byť práve to pravé miesto pre vás. Pridajte sa k nášmu tímu odborníkov a staňte sa súčasťou spoločnosti, ktorá formuje budúcnosť geografických informačných technológií.

www.emis-online.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4473465  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 750 EUR/mesiac