Senior GIS - mapovač/geodet/UAV

EMIS s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 450 - 1 750 EUR/mesiacmzda je podľa schopností a skúseností v odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu do tímu, ktorý sa bude podieľať na riadení tímu a na zbere rôznych GIS dát pre našich zákazníkov, pre výskumné a vývojové práce, interný GIS Cloud, samosprávu a podobne.
• vedenie tímu pre zber dát
• zber priestorových dát - mobilné mapovanie (foto/LiDAR), pozemné stanice, UAV atď
• geodetické práce
• spracovanie a vyhodnocovanie dát z diaľkového prieskumu zeme a pozemného merania
• analýza a spracovanie priestorových dát zákazníkov
• komunikácia so zákazníkom a analýzy používateľských požiadaviek
• spolupráca pri vývoji a testovaní softvérových produktov

• Využívanie najnovších technológií a práca pre renomovaných klientov
• BridgeDay
• Sociálne výhody (finančný príspevok pre novomanželov, pri narodení dieťaťa a pod.)
• Vzdelávací program zameraný na individuálne odborné certifikácie i kurzy
• Široký program firemných akcií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

GIS, Geodézia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

GIS - Expert
Pilotovanie drona - Pokročilý
Quantum GIS - Expert
Esri ArcGIS - Pokročilý
MicroStation - Pokročilý
GeoServer - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• prax v odbore alebo podobnej činnosti minimálne 5 rokov
• znalosti a prehľad v oblasti GIS na úrovni desktopových i serverových technológií
• Znalosť práce s GNSS a inerciálnymi meracími sústavami (IMU) a spracovanie meraní z GNSS a IMU
• znalosť štandardov a technológií Open Geospatial Consortium: WMS, WFS, CSW, SLD, KML, WMC, TileCache, OWC, GeoWebCache, GDAL/OGR je výhodou
• preukaz pilota na diaľku (UAV) výhodou
• vyžadujeme geodetické vzdelanie SŠ alebo VŠ stupňa
• aktívny a tímový prístup k riešeným problémom
• koná samostatne, dokáže efektívne prezentovať a komunikovať verbálne aj emailom a cez iné kanály
• má analytické a logické myslenie
• je dynamický a cieľavedomý, dokáže plánovať a stanoviť svoje priority v dynamickom IT prostredí
• výhodou sú všeobecné znalosti v oblasti programovania webových aplikácií a prístupu k databázam
• výhodou je znalosť desktopových aplikácií: QGIS, Geomedia, ArcGIS....

• Pilot UAV výhodou

EMIS s.r.o. je dynamická a inovatívna spoločnosť, pôsobiaca v oblasti geografických informačných systémov (GIS) a diaľkového prieskumu Zeme. So sídlom v Trnave a skúsenosťami presahujúcimi dve dekády, firma zastáva poprednú pozíciu na trhu v poskytovaní vysoko presných dát a profesionálnych GIS nástrojov. Spolupracujeme so svetoznámymi riešeniami od skupiny Hexagon/Intergraph, čo odzrkadľuje našu orientáciu na najnovšie technológie a kvalitu.

Náš produktový portfólio zahŕňa komerčné a nekomerčné satelitné a dronové dáta, poskytujeme tiež indexové mapy a detekciu zmien. Naše aplikácie sú zameraná na efektívne využívanie dokonale ortorektifikovaných kolekcií snímok z rôznych optických a radarových zdrojov, čo zjednodušuje prácu GIS analytikov po celom svete.

EMIS s.r.o. klade dôraz na vysokú kvalitu služieb a produkty, pričom neustále investuje do výskumu a vývoja. Sme hrdí na to, že sme súčasťou európskeho úsilia o rozvoj pokročilých geoanalytických nástrojov pre spracovanie obrazu z diaľkového prieskumu zeme. Naša filozofia je založená na zákaznícky orientovanom prístupe a budovaní silných vzťahov so všetkými našimi partnermi.

Hľadáte dynamické a inovatívne pracovné prostredie, kde sú cenené nápady a je podporovaný profesionálny rast? EMIS s.r.o. môže byť práve to pravé miesto pre vás. Pridajte sa k nášmu tímu odborníkov a staňte sa súčasťou spoločnosti, ktorá formuje budúcnosť geografických informačných technológií.

www.emis-online.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4342261  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac