Výroba hliníkových fasád

Eming BV

Místo práce
Rotterdam, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 200 EUR/měsícJedná se o netto částku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technik s vášní pro hliník a sklo a baví vás vytvářet špičkové výrobky pro stavebnictví? Náš klient se specializuje na návrh, výrobu a montáž hliníkových oken, dveří a fasádních prvků. Jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Výplata dobrého platu (500-540 € NETTO týdně);

● Penzijní účet u Stipp(+);

● Ubytování přes Eming a podle standardu SNF (jednolůžkový pokoj);

● Možnost využívat služební vůz;

● Kvalitní pracovní oděv;

● Jedna kontaktní osoba;

● Zdravotní pojištění prostřednictvím ZEM.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Renomovaná stabilní společnost v Holandsku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Stavebnictví

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eming mediates technical professionals in the metal, construction and installation sector.
With an expert, informal and enthusiastic team, with a total of more than 50 years of
experience in technical job placement, we make professionals available to leading
companies throughout the Netherlands.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4516554  Dátum zverejnenia: 13.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc