Lakýrník

Eming BV

Místo práce
Zwolle, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 160 EUR/měsícJedná se o netto částku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš zákazník se již více než 30 let specializuje na tryskání, pískování a lakování
velkých zařízení, strojů a dalších srovnatelných výrobků.
Jejich firemní kultura se vyznačuje řemeslnou zručností, angažovaností a inovacemi.
Všichni zaměstnanci jsou dobře kvalifikovaní a v případě potřeby interně vyškolení.
Všechny kabiny jsou vybaveny počítačově řízenými dvousložkovými dávkovacími zařízeními a teplotou sušení až 60 °C. Mají také klimatizovanou přípravnu barev. trezorem Všechna zařízení pro přípravu barev splňují nejnovější požadavky na ochranu životního prostředí.
Pro rozšíření týmu hledáme pracovníky na pozici lakýrníka Airless

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Výplata ve výši 500 - 550 EUR NETTO týdně
● Důchod u společnosti Stipp(+);
● Ubytování (jednolůžkové pokoje) prostřednictvím společnosti Eming a podle standardu SNF;
● Možnost zapůjčení služebního automobilu;
● V případě potřeby pro vaši práci vám poskytneme (elektrické) nářadí;
● Kvalitní pracovní oblečení;
● Jednu kontaktní osoba;
● Zdravotní pojištění prostřednictvím společnosti Zorg & Zekerheid

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Renomovaná společnost v Holandsku

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Lakování

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● Znalost nanesení správné tloušťky vrstev v souladu s požadavky zákazníka
● Máte alespoň 3 roky praxe v oboru;
● Jste samostatný a jste schopen komunikovat s kolegy v němčině nebo angličtině.
● Vlastní doprava je plus

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Eming mediates technical professionals in the metal, construction and installation sector.
With an expert, informal and enthusiastic team, with a total of more than 50 years of
experience in technical job placement, we make professionals available to leading
companies throughout the Netherlands.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4216418  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 160 EUR/měsíc