Osobný vodič, Errand Assistent

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.1.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého a detailne orientovaného osobného vodiča a asistenta pre rôzne úlohy, aby sa pripojil k domácnosti súkromnej osoby a jej rodine so sídlom v Bratislave. Táto pozícia je kľúčová pre zabezpečenie hladkého denného prevádzkovania poskytovaním bezpečných dopravných služieb a pomocou pri rôznych úlohách a koordinačných úlohách.
Najprv a predovšetkým zabezpečenie bezpečnej a pohodlnej dopravy pre zamestnávateľa, ich členov rodiny a návštevníkov, udržiavanie stredného tempa a opatrného spôsobu jazdy. - Vždy udržiavať profesionálny a zdvorilý postoj voči zamestnávateľovi a jeho personálu s dôrazom na dôvernosť vo všetkých pracovných aspektoch.
- Vykonávanie pravidelných kontrol údržby a zabezpečenie, že vozidlá sú udržiavané čisté a vo výbornom stave.
- Spolupráca s ostatným personálom domácnosti, ako sú gazdinky a opatrovatelia, na splnenie všetkých potrieb domácnosti.
- Koordinácia s externými poskytovateľmi služieb (napr. inštalatéri, IT technici) pre údržbu a opravy domácnosti.
- Flexibilita pracovať rôzne zmeny, vrátane večerov, sviatkov a víkendov, podľa potreby podľa zamestnávateľovho harmonogramu, aj v krátkom čase.
- Vykonávanie iných súvisiacich úloh podľa pridelenia na podporu domácnosti

- Výborná mzda a výhody.
- Vyvážená pracovná záťaž s možnosťou osobného voľna počas pokojnejších období, keď nie sú potrebné jazdy alebo iné úlohy.

Informácie o výberovom konaní

Budú sa konať dve výberové kolá.
Jedno v slovenskom jazyku a druhé v anglickom.
životopis- v anglickom jazyku je výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

EMINEO PARTNERS je spoločnosť, ktorá poskytuje konzultačné a outsourcingové riešenia pre firemnú klientelu v oblasti účtovníctva a daní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

osobný šofér, vodič

Počet rokov praxe

5

Platný vodičský preukaz s čistým jazdným rekordom a minimálne 5 rokov skúseností.
- Znalosť angličtiny nutná
- Skúsenosti v podobnej funkcii, prednostne v súkromnej domácnosti.
- Vynikajúce schopnosti riadenia času a dochvíľnosti.
- Silné komunikačné a medziľudské schopnosti.
- Upravený a usporiadaný vzhľad.
- Schopnosť pracovať samostatne a ako súčasť tímu.
- Diskrécia a rešpekt k súkromiu a dôvernosti.
- Základné technické zručnosti (napr. výmena žiaroviek). - Čistý trestný register. Predchádzajúce skúsenosti v oblasti vojenskej služby/bodyguarda/trénera môžu byť výhodou.

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4717703  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac