Mzdový účtovník- ETL Global / Emineo Partners

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 7, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.1.2023
1 100 EUR/mesiacvýška konkrétnej mzdy je závislá od skúseností a schopností daného kandidáta, možnosť získať pravidelné polročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho neustále sa rozrastajúceho tímu hľadáme nového mzdára. Či už si mzdár junior s niekoľkomesačnými skúsenosťami a chuťou učiť sa nové veci alebo skúsený mzdár, ktorý nás vie obohatiť o svoje získané skúsenosti neváhaj nás osloviť. Všetko je o vzájomnej dohode a uvedený plat je spodná hranica. S nástupom taktiež súvisí zaškolenie do SW. Plat je taktiež uvedený ako spodná hranica.

Prečo sa pripojiť k nám?
Okrem množstva benefitov (viď. nižšie) garantujeme rýchly odborný rast vďaka priamemu dohľadu a koučingu senior mzdárov a team leaderov a možnosť konzultácií s daňovým poradcom a audítorom. Pravidelné vzdelávanie a odborné školenia sú samozrejmosťou.

Na trhu sme už viac ako 10 rokov. Sme silná a stabilná spoločnosť so širokým portfóliom zákazníkov z rôznych sektorov.

Čo budeš robiť?
- samostatné spracovanie mzdovej agendy našich klientov podľa aktuálnych slovenských zákonov
- komunikácia s klientmi a externými inštitúciami
- hľadanie riešení problémov v oblasti miezd a daní
- komunikácia s daňovým úradom, sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
- komunikácia s exekútormi
- podpora kolegov v tíme
- vzdelávanie v oblasti vlastnej špecializácie
- spracovanie miezd v SW Pohoda a Humanet

* možnosť zdokonaliť sa v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku formou účasti na jazykových kurzoch, ktoré sa konajú v priestoroch našej firmy a sú hradené firmou
* stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom
* Multisport karta
* pravidelné teambuildingy
* polročné odmeny v závislosti od kvality a množstva odvedenej práce
* mladý a priateľský tím v stabilnej spoločnosti
* príjemné pracovné prostredie v historickom centre mesta
* podpora kariérneho a osobnostného rastu
* pravidelná účasť na školeniach
* možnosť konzultovania s audítorom, daňovým poradcom, právnikom

Kvôli veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozícia je obsadzovaná pre Emineo Partners- accounting services s.r.o., partnerskú spoločnosť spoločnosti Emineo Partners- financial services s.r.o. Väčšinový vlastník je medzinárodná poradenská sieť ETL GLOBAL.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL.
Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva či spracovania miezd. Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby od daňového poradenstva, auditu, účtovníctva až po založenie spoločnosti a zastupovania pred úradmi a inštitúciami.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý
Humanet - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý chce na sebe pracovať, chce sa profesne vzdelávať, je schopný pracovať samostatne, vo vysokom tempe, precízne, vedel by komunikovať so zákazníkmi, mal pro-klientskú orientáciu, analytické schopnosti.

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4476121  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac