Trainee na daňové oddelenie

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
5 - 7 EUR/hod.Konrétna výška mzdy je závislá od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho študenta, ktorý je pripravený vstúpiť do dynamického sveta daňového poradenstva. Ponúkame jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou nášho daňového teamu ako Trainee, kde budete mať možnosť aplikovať svoje akademické poznatky v reálnom prostredí a rozvíjať svoje profesionálne zručnosti.

Hľadáme niekoho, kto je ochotný učiť sa, rozvíjať a posúvať svoje hranice.

Ako Trainee na našom daňovom oddelení, budete:

  • Pomáhať s prípravou odborných článkov na rôzne daňové témy.
  • Podieľať sa na zastupovaní klientov počas daňovej kontroly.
  • Spolupracovať na kontrole a príprave daňových priznaní za daň z príjmov a DPH.
  • Podieľať sa na príprave transferových dokumentácií a ďalších dôležitých úlohách.

​Ak ste pripravení vstúpiť do sveta daňového poradenstva a rozvinúť svoje zručnosti, neváhajte a zašlite nám váš životopis spolu s krátkym motivačným listom. Tešíme sa na vašu aplikáciu a príležitosť privítať vás v našom tíme!

* jazykové kurzy v rámci firmy - anglický a nemecký jazyk
* príjemné pracovné prostredie v historickom centre mesta
* dynamické odborné prostredie
* Multisport karta
* podpora kariérneho a osobnostného rastu
* možnosť konzultácií s audítorom, daňovým poradcom, advokátom
* pravidelné firemné akcie a teambuilding

Pozícia je obsadzovaná pre Emineo Partners- financial services s.r.o..

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Emineo Partners - financial services, s.r.o. je spoločnosť, ktorá poskytuje poradenské služby a je zapísaná v komore daňových poradcov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Hľadáme študentov vysokej školy s ekonomickým zameraním, najmä tých, ktorých láka oblasť daňového poradenstva. Táto pozícia je perfektná pre tých, ktorí si chcú v praxi overiť a rozšíriť svoje teoretické poznatky.

Nie sú vyžadované predchádzajúce skúsenosti s daňovým poradenstvom.

Hľadáme kandidátov so zodpovedným prístupom, ktorí sú ochotní učiť sa a aktívne sa zapájať do práce.

Dôležitá je schopnosť pracovať v tíme a pozitívne pristupovať ku kolegom. ​

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcel Muráni
E-mail: poslať životopis
ID: 4003989  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.