Reagujte bez životopisu

Asistent daňového poradcu s možnosťou kariérneho rastu

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.1.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím sa rozrastá a preto je tu opäť výborná príležitosť pre vychádzajúcu hviezdu v oblasti daňového poradenstva.

Máš aspoň 3 roky praxe v oblasti účtovníctva a daní a táto práca Ťa baví? Si analytický typ, vieš aj zložité veci jednoducho vysvetliť? Chceš ďalej napredovať a vzdelávať sa v obore? Chceš sa veľa a rýchlo naučiť a stať sa manažérom, daňovým poradcom alebo aj partnerom v spoločnosti? Ak áno, neváhaj a zašli nám životopis a pripoj pár viet o sebe.

Do nášho tímu hľadáme asistenta daňového poradcu, ktorý má skúsenosti s účtovníctvom a rozumie daňovej problematike. Hľadáme niekoho kto chce cieľavedomo zvyšovať svoju odbornosť, nebojí sa zodpovednosti a za rok sa chce posunúť tam, kde sa v korporáciách posunie za 5 rokov.

Zodpovednosť
- príprava daňových priznaní za daň z príjmov, daň z pridanej hodnoty
- príprava daňových analýz, stanovísk a odpovedí na dotazy klientov
- príprava transferových dokumentácií
- komunikácia s klientmi a externými inštitúciami
- riešenie problémov v oblasti účtovníctva a daní

Ako sa u nás pracuje:
- poradenský tím je vedený partnerom, daňovým poradcom
- asistent daňového poradcu sa môže pri svojej práci radiť s daňovým poradcom, audítorom alebo advokátom
- výstupy asistenta daňového poradcu sú kontrolované seniorným kolegom
- budeš zapísaný ako asistent v komore daňových poradcov a budeš sa zúčastňovať školení organizovaných komorou daňových poradcov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1200 Eur brutto v závislosti od skúseností uchádzača + pravidelné odmeny podľa dosiahnutého výkonu

* mladý a priateľský tím v stabilnej spoločnosti
* možnosť zdokonaliť sa v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku formou účasti na jazykových kurzoch, ktoré sa konajú v priestoroch našej firmy a sú hradené firmou
* motivujúci plat a mesačné odmeny za splnenie cieľov
* príjemné pracovné prostredie v historickom centre mesta
* podpora kariérneho a osobnostného rastu
* pravidelná účasť na školeniach
* mentoring audítora a daňového poradcu
* pravidelný teambuilding
* Multisport karta, stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom

Kvôli veľkému počtu záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozícia je obsadzovaná pre Emineo Partners- accounting services s.r.o., partnerskú spoločnosť spoločnosti Emineo Partners- financial services s.r.o.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Prečo pracovať pre EMINEO PARTNERS?
Nezažiješ u nás škrobenosť korporátu, ale ani chaos start-upu. Uvedomujeme si, že za náš úspech vďačíme ľuďom v našom tíme a tak k ním aj pristupujeme. Vo firme vládne pohodová atmosféra (okrem marca a júna – vtedy makáme o sto šesť).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Aký by si mal byť?
Si maximálne samostatný, zodpovedný a schopný sám navrhovať a implementovať riešenia. Máš zmysel pre detail a úlohy vieš dotiahnuť do konca. Si tímový hráč a v prípade potreby vieš podať pomocnú ruku. Zo všetkého najdôležitejšie je, že Ťa práca baví a chceš ďalej odborne rásť a rozvíjať sa.

Koho nehľadáme?
Majstrov prokrastinácie, nezodpovedných ľudí a tých ktorí k účtovníctvu nemajú žiadny vzťah. Môžeš byť najlepší účtovník na svete, ale ak nedokážeš spolupracovať s ostatnými kolegami, tak Ťa v tíme nechceme.

EMINEO PARTNERS je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva, spracovania miezd či daňového poradenstva. Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby od založenia spoločnosti, cez správu účtovníctva a audit, až po zastupovanie pred úradmi a inštitúciami.

Náš tím tvorí 20 odborníkov z rôznych oblastí – daňový poradcca, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a expert na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Emineo Partners - financial services s. r. o.
Hviezdoslavovo nám. 7
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcel Muráni
Tel.: +421 2 210 28 210
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3803631   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 Eur brutto v závislosti od skúseností uchádzača + pravidelné odmeny podľa dosiahnutého výkonu