Reagujte bez životopisu

Senior účtovník - špecialista

Emineo Partners - financial services, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 200 EUR/mesiacod 1500 Eur brutto v závislosti od skúseností uchádzača + pravidelné odmeny podľa dosiahnutého výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím sa rozrastá a preto je tu opäť výborná príležitosť pre skúseného účtovníka.

Máš aspoň 5 rokov praxe a dokážeš samostatne spracovať účtovnú agendu strednej firmy? Baví Ťa robiť rekonštrukcie, zúčastňovať sa na auditoch a due dilligence? Chceš ďalej napredovať a stať sa buď audítorom alebo daňovým poradcom? Tak neváhaj a zašli nám životopis a pripoj pár viet o sebe.

Do nášho tímu hľadáme účtovníka Seniora - Špecialistu, ktorý má skúsenosti s účtovníctvom a chce ich naplno realizovať.

Zodpovednosť
- spracovanie účtovníctva klientov podľa aktuálnych slovenských zákonov
- komunikácia s klientmi a externými inštitúciami
- riešenie problémov v oblasti účtovníctva a daní
- pravidelný reporting
- spolupráca na auditoch, due dilligence
- poradenstvo pre klientov

Ako sa u nás pracuje:
- team účtovníkov je vedený audítorom a daňovým poradcom
- ak účtovník narazí na problém, s ktorým si nevie poradiť má možnosť sa hneď obrátiť na audítora/daňového poradcu alebo advokáta
- účtovníctvo spracované účtovníkom Seniorom je kontrolované partnerom firmy

* mladý a priateľský tím v stabilnej spoločnosti
* možnosť zdokonaliť sa v anglickom, nemeckom a ruskom jazyku formou účasti na jazykových kurzoch, ktoré sa konajú v priestoroch našej firmy a sú hradené firmou
* motivujúci plat a mesačné odmeny za splnenie cieľov
* príjemné pracovné prostredie v historickom centre mesta
* podpora kariérneho a osobnostného rastu
* pravidelná účasť na školeniach
* mentoring audítora a daňového poradcu
* pravidelný teambuilding
* Multisport karta, stravné lístky 100% hradené zamestnávateľom

Kvôli veľkému počtu záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozícia je obsadzovaná pre Emineo Partners- accounting services s.r.o., partnerskú spoločnosť spoločnosti Emineo Partners- financial services s.r.o.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Prečo pracovať pre EMINEO PARTNERS?
Nezažiješ u nás škrobenosť korporátu, ale ani chaos start-upu. Uvedomujeme si, že za náš úspech vďačíme ľuďom v našom tíme a tak k ním aj pristupujeme. Vo firme vládne pohodová atmosféra (okrem marca a júna – vtedy makáme o sto šesť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Aký by si mal byť?
Si maximálne samostatný, zodpovedný a schopný sám navrhovať a implementovať riešenia. Máš zmysel pre detail a úlohy vieš dotiahnuť do konca. Si tímový hráč a v prípade potreby vieš podať pomocnú ruku. Zo všetkého najdôležitejšie je, že Ťa práca baví a chceš ďalej odborne rásť a rozvíjať sa.

Koho nehľadáme?
Majstrov prokrastinácie, nezodpovedných ľudí a tých ktorí k účtovníctvu nemajú žiadny vzťah. Môžeš byť najlepší účtovník na svete, ale ak nedokážeš spolupracovať s ostatnými kolegami, tak Ťa v tíme nechceme.

ETL GLOBAL / EMINEO PARTNERS je poradenská spoločnosť, ktorá je súčasťou medzinárodnej poradenskej siete ETL GLOBAL, ktorá zastrešuje daňové kancelárie, advokátske kancelárie a účtovné spoločnosti.

Náš tím tvoria desiatky odborníkov z rôznych oblastí – daňoví poradcovia, audítor, právnici, advokáti, účtovníci, konzultanti a experti na firemné financie. To nám umožňuje reagovať na všetky potreby našich klientov veľmi promptne a flexibilne. Výnimkou nie sú 25 ročné skúsenosti členov nášho tímu vo vlastnom odbore.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3744652  Dátum zverejnenia: 16.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 200 EUR/mesiacod 1500 Eur brutto v závislosti od skúseností uchádzača + pravidelné odmeny podľa dosiahnutého výkonu