Predavačka - pokladníčka, Malacky, Kláštorné nám.

Kláštorné nám., okres Malacky

Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

Práca na registračnej pokladni
Aktívna ponuka tovaru zákazníkom na predajnej ploche
Práca s dopĺňaním tovaru
Kontrola a evidencia exspirácií
Starostlivosť o reprezentatívny vzhľad maloobchodnej jednotky

Čo Ti ponúkneme my?

  • perspektívna práca v stabilnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

Ako si Ťa predstavujeme?

  • skúsenosť s prácou na registračnej pokladni
  • ochota pomôcť a poradiť zákazníkom pri výbere tovaru
  • pozitívny vzťah k práci s ľuďmi

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, Maloobchod, Rozličný tovar

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

101 Drogéria je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 240 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Rosová
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciu Späť na voľné pozície
ID: 3265780  Dátum zverejnenia: 12.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú oznámené uchádzačom na pohovore