Predavačka - pokladníčka, Trenčín - MAX

Trenčín

Termín nástupu
dohodou
816 - 938 EUR/mesiaczákladná mzda 816 €, mesačná prémia za splnenie obratového plánu až 122 €
Máš cit pre krásu, nadšenie pre vône, kozmetické a ošetrujúce produkty?

PRÁCA U NÁS JE VOŇAVÁ A FAREBNÁ, TAK PRIDAJ SA K NÁM!
BUDE ŤA TO BAVIŤ.

Informácie o pracovnom mieste

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?

  • S úsmevom vždy obslúžiš všetkých zákazníkov, rád(a) im určite poradíš
  • Postaráš sa o náš tovar aj o celkový vzhľad predajne
  • Vďaka Tebe sa u nás zákazník bude cítiť dobre
  • Zábavou bude aj práca na pokladni
  • Vypracuješ si telo, čaká na Teba aj trochu fyzickej práce pri vykladaní tovaru
  • Budeš napĺňať poslanie našej slovenskej rodinnej firmy: "Tu vždy dostanem viac"

Čo Ti ponúkneme my?

  • Neformálna pracovná atmosféra na predajni
  • Príjemné, voňavé a čisté pracovné prostredie
  • Priateľské a milé kolegyne, schopné a podporujúce nadriadené
  • Možnosť získať skúsenosti z oblasti predaja, aj z vedenia predajne
  • Radi Ťa veľa veciam priučíme, chceme byť najlepší v tom, čo robíme
  • Reálna možnosť stať sa vedúcou predajne, dokonca aj regionálnou manažérkou
  • Férové ohodnotenie, ktoré môžeš ovplyvniť svojim výkonom
  • Pracovné oblečenie a obuv
  • Zamestnaneckú zľavu na nákup výrobkov

Z časových dôvodov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú predpísané kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Ako si Ťa predstavujeme?

  • Baví Ťa komunikácia s ľuďmi a hľadáš rôznorodú prácu
  • Si tímový hráč, všetci u nás ťaháme za jeden povraz
  • Máš príjemné a milé vystupovanie, rád(a) sa usmievaš?
  • Miluješ farby, vône, starostlivosť o vlasy aj telo
  • Máš obchodného ducha, môžeme sa na Teba spoľahnúť

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod, Maloobchod, Rozličný tovar

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

101 Drogéria je počtom vlastných predajní najväčšia drogistická sieť v Slovenskej republike. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 240 filiálok. Na trhu pôsobí od roku 1991. Jej hlavnou činnosťou je predaj kozmetického a drogistického tovaru konečnému spotrebiteľovi.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Žaneta Gorelková
E-mail: poslať životopis
Mám záujem o túto pozíciu Späť na voľné pozície
ID: 4513673  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac