Sestra v zubnej ambulancii

EMIDENT, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
brutto 1000 eur + flexibilná výkonnostná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zubnej ambulancie hľadáme komunikatívnu sestričku s dobrými organizačnými schopnosťami, ktorej náplňou práce je:
- asistencia pri stomatologických výkonoch so zápisom do PC
- starostlivosť o chod ambulancie (inštrumentárium, sterilizácia,dezinfekcia)
- objednávanie pacientov
- odborná profesionalita

Ponúkame pohodové pracovné prostredie, -
možnosť dalšieho vzdelávania .
vykonnostné odmeny ako benefit k zákl.platu
odmena za prácu nad rámec prac.povinností
obedové lístky
možnosť kult.podujatí

Prosím o zaslanie životopisu na adresu [email protected], prípadne telefonovať na mobil vo večerných hodinách.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra, detská sestra, zubný asistent,zdrav.asistent absolvent VŠ-ošetrovateľstvo

zubná ambulancia s nadštandartným vybavením.Poskytujeme základné i nadštandartné služby v oblasti preventívnej, konzervačnej ,estetickej,podla požiadavok stomatologickej klientely

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1713693  Dátum zverejnenia: 13.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: brutto 1000 eur + flexibilná výkonnostná zložka