Logo EMEL Trans s.r.o.

Vodič skupiny ''B''

EMEL Trans s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná spoločnosť zameraná na rozvoz tovaru hľadá zodpovedných a skúsených vodičov skupiny B, ktorí budú jazdiť pravidelne na zásobovanie / rozvoz tovaru v rámci Nitrianskeho kraja na vozidlách do 3,5 tony. Ide o rozvoz nápojov zákazníkom. Ohľadom práce budete bližšie oboznámení na pohovore.

Životopisy spolu s termínom možného nástupu a kontaktom na Vás zasielajte prosím na email [email protected] alebo ma kontaktujte telefonicky na číslo 0948443447.

  • Práca je vhodná pre uchádzača z Nitry a okolia.
  • Druh pracovného pomeru - TPP.
  • Každý deň doma.
  • Pracuje sa od pondelku do piatku víkendy a sviatky sú voľné.
  • Ponúkaný plat sa pohybuje od 1000-1250€ netto.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Vodičský preukaz skupiny C je vítaný nie je však podmienkou.

Počet rokov praxe

1

Práca s prenosnou pokladňou a hotovosťou.

Dopravná spoločnosť zameraná na rozvoz tovaru.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Levák
Tel.: +421948443447
E-mail: poslať životopis
ID: 4796827  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac